Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Családos férfitársak. Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos férfitársak. Hogy álltok ellen a szexi milfeknek?

Figyelt kérdés
Budai kerületi oviba hordós apukaként elég sokszor tapasztalom, hogy anyukák vadul flörtölnek velem, tesznek megjegyzéseket, sőt többször volt már olyan, h elhivtak randira. Van feleségem. Veletek bárhol előfordul hasonló? Van 1-2 közöttük akit rendesen … 😋

febr. 5. 08:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként annyit még hozzáteszek, hogy az ilyen idős nők körében már sokszor ott van az, hogy otthon őt unják, vagy ő S férjét, szóval sokuknak nincs megfelelő szexuális élete.

9# es

febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jobb mindenben a kapcsolatom nem éri meg kiruccani, ha rossz a légkör és jobb kínálkozik belemegyek .
febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#1 2.ker. Pasaréten ✌🏻


#4 ez mind megvan, a feleségemmel nincs semmi gond. Én 35 vagyok, ő 33, szex is és minden más is flottul megy otthon. De ezek azért erősen betalálnak kintről


#8 köszi, ott a pont!

febr. 5. 13:29
 14/19 A kérdező kommentje:

#9 végre, valaki 🤣💪🏻


#11 pontosan. és ezt keresik, hozzáteszem jogosan. Nálam amúgy nem sokkal idősebbek, max egy 10-sel

febr. 5. 13:32
 15/19 A kérdező kommentje:
#12 tökös vagy öreg
febr. 5. 13:33
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Idő kérdése, 45 éves korig nem lehet nekik ellenállni a férfi gének miatt.
febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem hisz a kerdezonek probaljon kisgyerekkel csajozni. Tuti siker. Főváros mellett elmentem ovodába 2x sogornőm kislanyaert. Vittem a masik gyereket is aki picit nagyobb. Tok idegen voltam ott, de ugy néztek a nők hogy en ilyet még nem tapasztaltam. Kb felfaltak a szemukkel 10p alatt mig ott voltam
febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tiszta Jégkorszak 😂
febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mikor én hordtam a fiam oviba ott is volt két három anyuka aki láthatóan szívesen szóba állt velem. De én csak reggel vittem. Du- asszony ment a gyerkőcért.

Lehet ki kellett volna használni a helyzetet? 🤔

Idén már 19-lesz. A veszély elharult! 🤣

márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!