Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek a családjában?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek a családjában?

Figyelt kérdés
Van olyan itt, akinek a családtagja prostituált? Hogyan éltétek meg ezt?

febr. 5. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ez így olyan nagyon nem baszná ki a biztosítékot. Lehet, hogy furán vagyok bekötve. Kell neki a pénz, sok pénz, gyorsan, esetleg baszni is szeret, nimfomán. Hát csinálja. Most attól még lehet jó lelkű, kedves, intelligens, olyan, akire lehet számítani.

Érdekes az ember, mert az valahogy nem ilyen gáz, ha valaki vágóhídon dolgozik, vagy börtönőr, vagy hálózati személy (besúgó), vagy hazugságokat terjesztő választási kampánykatona, vagy szegény embereket kisemmiző végrehajtó, vagy lopott/csempész cuccokkal üzletel, vagy díler stb. Ők inkább ügyesek meg talpraesettek a közfelfogás szerint.

febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Elfogadod, vagy támogatod!
febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt
febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Valami kedvezmény csak járna.
febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Nagybatyam felesege az volt.Mindig is az volt, aztan mikor megismerkedtek es osszejottek befejezte. Sokszor beszeltunk rola, sosem zavart. Azt mondta kapcsolatot nem akart, szexelni szeretett igy osszerakta a kellemeset a hasznossal. A csaladbol mindenki tudja, senki nem iteli el.
febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Családban nincs, baráti körben egy van. Nekem OK. Az is egy munka. Nem reklámozza, megértem, mert sok a bigott még mindig, de nincs ezzel gond.
márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!