Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen a nő ideálja?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen a nő ideálja? ( kor , alkat, természetes vagy szilikonos...stb. )

Figyelt kérdés

Bár nekem még nem volt kapcsolatom de azért van elképzelésem:

Korban 30-50 éves kor

Természetes szépség ( nincs rajta semmi megcsináltatva )

Alkat : átlagos vagy molett - chubby -


A topmodell alkatú nők nem jönnek be tehát ez a elöl deszka hátul léc , az hogy milyen magas vagy milyen a haja színe , szeme színe ez végül is teljesen mindegy


febr. 5. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak a külsőről beszélünk: késő tizen- vagy kora huszonéves, természetes test, természetes hajszín, nem kövér, nem sovány (manapság az ilyet husisnak nevezik), nagyon visszafogottan vagy egyáltalán nem sminkeli magát.
febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem is teljesen mindegy az alkat, de sokfélében meglátom a szépet, ami természetes és egészséges. De a legtöbb igazán azon múlik, hogy a nő hogyan éli meg saját nőiességét, hogyan mozog, hogyan sugárzik ki belőle a nőiségtudata.
febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs konkrét nő ideálom. Vannak dolgok amik külsőre nagyon tudnak tetszeni, bár ezek csak apróságok, de én az összképet szoktam nézni. Attól pedig, hogy egy nő szép, még közel sem biztos, hogy számomra szexuálisan is vonzó. Ahhoz több kell.


Nem gondolnám, hogy nekem kellene olyanra formálni a másikat ami nekem a legjobban tetszik, bár itt én csak most olyan dolgokra gondolok, hogy hajviselet vagy egyéb olyan dolgok amit igazából bárki megvalósíthat és nem kell hozzá még csak "kés alá sem feküdni" vagy ilyesmi.


Egy sokak számára átlagos lány is el tudja érni azt, hogy nagyon vonzó legyen a szememben.

febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Korban 17-22 körül (én 19 vagyok), természetes, 170-175cm magas, vékonyabb de nőies testalkatú, egyedi stílussal rendelkező lányok az eseteim.

A kék/zöld szem, göndör haj még hab lenne a tortán.


Természetesen nem szigorúan ezen elképzelések alapján ismerkedek, sokféle ember megfog, akár teljesen más tulajdonságokkal rendelkezők is, a végén úgy is a személyiség lesz a lényeg.

febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
20-onéves, vékony/sovány, magasabb.
febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

F30


A kor nem igazán számít míg valaki szép és tetszik de a kinézete ha ez akkor tetszik


160cm a max magasság ,fekete hosszú haj, pici kéz ,37 max lábméret ,súlya chubby a max , szép kerek fenék, közepes nagy mell de mind 1 csak kemény legyen ne lógós, műkörme ne legyen , a lába ne legyen bütykös, szőrtelenítse magát , és ne legyen 1 rongyba tekert retkes qrva


Ez az álom nő

febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem azok a lányok jönnek be akik 40 éves korukra nem érzik öregnek magukat, benne vannak mindenben, és tövig be tudják kapni a farkamat
febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

25-50 közt


150-60 cm


Barna haj, barna szem


Max 50 kg


Kis popsi, kis cickókkal

febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
50 kg, műcici, műszempilla, műköröm, szőke
febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyen benne általános szeretet és empátia az emberek felé, törődő jellem, ami megmutatkozhat akár a foglalkozásában (óvodai, bölcsödei állás, egészségügyi dolgozó, állatorvos, egyebek), vagy abban, ahogyan az állatokkal alapvetően mindenkor bánik, legyen művelődésre igényes, intellektuális személyiség, törődjön a szépségével, de élje meg azt természetesen, tehát öltözködjön választékosan és stílusosan, adjon a külső megjelenésére és a személyes higiéniájára (hajápolás, szőrtelenítés, fogak, körmök egészsége, a bőre állapota), viszont mindezt akár teljesen smink, gélköröm, ékszer, műszempilla, póthaj, rúzs, szájfény, és bármiféle egyéb "torzítás" nélkül.

Legyen a végletekig megbízható, ami úgy a szavahihetőségben (ha mond valamit, az úgy fog történi, ha csak rajta múlik), mind pedig a teljes őszinteségében megnyilvánul - nem csupán a párja felé, hanem alapvető tulajdonságaként. Nagyon fontos, hogy sose legyen kérdés a szava hitele.

Mutatkozzon meg benne tényleg az önmaga jogán csak a jóból fakadó önzetlenség, ami sokféle formát öltet, akár viszonzatlan segítőkészségben, akár valamilyen esetenkénti önkéntes szolgálat képében, a lángja éljen benne ennek a szellemiségnek.

Legyen morális értékrendje, ami akármin alapulhat, de fel lehet rá nézni emiatt - most itt nem akarok mélyebben belemenni, de a húsmentes élettől elkezdve a szelektív hulladékgyűjtésen át a házasságig megőrzött szüzességig tényleg bármi, akármi lehet, viszont legyen valami, amit méltatni lehet.

Legyen ízig-vérig erős személyiség, mégis nőies, és ebbe beletartozik, hogy nem fordul érdeklődéssel olyan maszkulin dolgokhoz, mint a fegyverek, küzdősportok, motorsportok, ugyanakkor ön- és céltudatos, magabiztos ember, aki eréjesen kiáll magáért, bárhol le lehet tenni, fel fogja találni magát, és nincs elveszve egyedül sem, bármilyen helyzetbe kerül, el lehet engedni nyugodtan a kezét.

Legyenek céljai az életben, nem karrierizmusról beszélek itt, lehet akár csak annyi is, hogy neki legyen a legszebb bélyeggyűjteménye, vagy épp az anyaságban éli ki magát, de haladjon felé, ne csak keresse magát, sodródva az árral.


Fontos még, hogy olyan alapvető tulajdonságokat hordozzon, mint a teste óvása, azaz nem károsítja önmagát olyan szenvedélyekkel, mint a dohányzás, alkohol, pláne nem drogok, vagy a túlsúly.

Arra nem tértem ki, de most pótlom, hogy ismerje és élje is meg saját szexualitását minden mélységében, ami ugyanúgy hozzátartozik a testi-lelki egészséges állapothoz.


Bocsánat, hogy ilyen hosszan belemerültem, de egyik sor után jött a másik.

febr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!