Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti a szüzességetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a szüzességetek elvesztése előtt hogyan birkóztatok meg a félelemmel?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretném elveszíteni a szüzességem, de félek a fájdalomtól. Eddig az ujjazás is mindig fájdalmas volt, és félek, hogy a behatolás is az lenne.


Tudnátok tanácsolni valamit?



febr. 6. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Egy fiúnak persze jobban fáj mint egy lánynak. Az ànusz nem arra van kitalálva fiam, hogy ott ujjazanak meg dugdosanak.

Jó hogy nem úgy tetted fel a kérdést, hogy kedves nő társaim, mint ahogy a kiéhezett kanok szokták itt.

febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hogy nem veszitem el

Undorító hogy a nőknek ez is mennyire faj

febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudok jó tanácsot adni igen!
febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem féltem. Kívántam a párom, bíztam benne. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy fájjon. Ott akkor valamit rosszul csináltok. Ha fejben nem állsz készen, akkor a tested sem fog.
febr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem féltem, bár az első alkalmam borzasztó volt és kiderült hogy a srác csak arra ment.



Nem fájt annyira, de sajnos nem azzal veszítettem el akivel kellett volna. 😪😩

febr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Én féltem is, meg akartam is. Sajnos egyébként alapból elég szűk vagyok/voltam. Sok síkosító, hosszú előjáték segített. És még úgy sem volt az igazi. Nyilván stressz, meg a tapasztalatlan partner is rádobta a súlyt. Végül csak túl akartam rajta esni.

Nézd, igen, fáj. De nem halálos. Nem fogsz sírni tőle. Valóban nem a legkellemesebb, de annyit parázni sem kell rajta. Bármikor leállíthatod, és ne fogd fel kényszernek.

febr. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Nem féltem
febr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
En is felek, de majd elmulik :)
febr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tartottam picit tőle, de jobban akartam. Addigra már többször pettingeltunk, es ugy érzetem a megfelelő pasival fogom elveszteni. 16 múltam, pasim már nem volt szűz. Missziben csináltuk es az elején alig mozgott. Sokkal inkább szurkáló érzés volt, nem is fájdalom, csak kellemetlen. Aztán folyamatosan tompult. Persze orgazmus nem volt, (csak jó pár alkalom után) de esküszöm, ez utan a szurkáló érzés után vártam, azt a bizonyos fájdalmat, amit elkönyvelte, hogy ennek jönnie kell, de nem jött.

Barátnőimmel, akikke beszélgettünk erről, egy közös pont volt, mégpedig, hogy mindegyikünk rosszabbra számított.

febr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%

Van egy adag félelem mindenkiben. Az első nagy szerelmem azért hagyott el engem, mert amikor megpróbáltuk szexelni állítólag túl gyors voltam és sietettem őt, mikor ő akart rohadtul szexelni. Mindketten tapasztalatlanok voltunk(17 évesek), de igazából azzal volt a probléma, hogy nekem vastag farkam van. Az utánam következő sráccal már minden rendben volt és volt olyan kedves ezt megosztotta velem, ezzel át is hárította a felelősséget rám a "bénázásért" pedig direkt úgy próbálkoztunk, hogy ő ült rám lovagló pózba.

Lehet hogy az első alkalom picit fájdalmas lesz, de volt olyan partnerem is aki utólag közölte, hogy neki én voltam az első csak neki már sportolás közben részben átszakadt a szűzhártyája és semmi fájdalom vagy vérzés nem volt, sőt úgy küldte mintha edzésen lenne.

Amire figyeljetek, sok előkészítés, nedvesedjél be minél jobban, legyen alattad törölköző amiért nem kár és olyan póz legyen, aminél Te szabályzod a behatolás mélységét nőként vagy ha a pasira bízod akkor ne rajtad feküdjön, mondjuk kutya pózban hátulról és akkor megint tudod a tempót szabályozni. Sok szerencsét!!!!

febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!