Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan izgassam fel jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam fel jobban a partnerem ?

Figyelt kérdés
A volt pasimmal történt meg ez hogy nem akart sokat szexelni velem , amikor meg mégis szexeltünk, kábé 5-10 perc után nem volt neki annyira erekciója mint előtte. Ezért szeretném tudni hogy mivel tudnám feldobni az eggyütlétet ha következőnek oda jutok hogy aktus lesz , ne legyek úgymond ”fegyvertelen”. Olyanokat olvastam hogy szexibb kinézet(combfix, tűsarkú , piros rúzs stb.) Ezek sgítenének vagy a viselkedésemen kellene változtatnom az ágyban ? aki tud írjon tippeket , megköszönném

febr. 7. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Amiket írtál segítenek, az is segít, ha nem mindig egyforma az együttlét, az is segít, ha kideríted van-e valami, amit kíván, mert lehet van valami, amit akar, de nem mondja, meg mondjuk ha meg vagy hízva pl az is segítene, ha lefogynál.
febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Minden pasinak más jön, elég nehéz általánosságban mindig működő tanácsot adni, de írok pár dolgot ami nálunk beválik, ha rá akarom venni az együttlétre.

-igen, szexibb öltözék segít, érdemes olyat választani, ami nem zavar a szexben, vagy gyorsan lekapható, vagy ha simán csak meztelenül meglepem, az is beválik.

-ha előtte egy kicsit játszok magammal, eleve nagyon nedvesen megyek oda az is megteszi a hatását

-ha nem épp valami nagyon fontosat csinál odamegyek, megmarkolom a f@szát, és amikor már egy kicsit áll, akkor elkezdem leszopni.


Ezeket akár egyszerre is lehet alkalmazni.


Az ágyban nem igazán tudom milyen vagy, és ott aztán tényleg a legkülönfélébb dolgok izgatják fel nagyon a pasikat, szóval nem tudom.


De úgy vettem észre szeretik, ha kimutatod, hogy mennyire vágysz az együttlétre, rájuk és hogy élvezed a helyzetet.

febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Minden pasinak más jön be. Mi volt az oka hogy nem tudtad felizgatni? Maszturbált is melletted?
febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket :)

3. nem tudok róla , de lehetséges

illetve én igyekeztem szenvedélyes lenni az ágyban mindig hangosan nyögtem , mondtam mennyir akarom őt stb.

febr. 7. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:

A szexi fehérnemű a pasik többségének bejön, de hogy a pasid konkrétan mire gerjed... hát ezt tőle kellene megkérdezned, mert ezerféle vágy létezhet.

Nem feltétlenül azért lankad a pasid mert nem izgatod (akkor alapból nem állna fel). Lehet szervi (kardiovaszuláris) és pszichés oka egyaránt.

febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy mivel tudod felizgatni? Pl. "Drágám, összetörtem a kocsidat!"
febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"Igyekeztem szenvedélyes lenni..." Ez akár úgy is érthető, hogy valamilyen szinten megjátszottad magad, mesterkélt voltál. Férfiként ez nekem elég kiábrándító lenne, ha azt venném észre, hogy a partnerem megjátsza magát.
febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szinte minden férfi esetében más dologgal tudod elérni, vhogy ki kellene tapasztalni..

Próbáld meg esetleg kicsit féltékennyé tenni, esetleg ha kicsit kacérkodnál másokkal így hátha elkezdene félteni és aztán amikor odakerül a sor odaadóbb lenne és tudatni akarná veled, hogy te csak a övé vagy

febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!