Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a páromnak állandóan feláll a hancúrléce?

Figyelt kérdés

Ha összebújunk, ha egymás mellett fekszünk, ha egymás mellett ülünk, ha filmezünk, vagy tényleg bármit csinálunk, látom ahogy ágaskodik. Tényleg ritkán van olyan alkalom, hogy a legkisebb kontakttól nem áll a kéjrúdja.


Reggel ha felkelünk, van hogy szexuális tevékenységgel kezdjük a napot, olyankor természetesen elélvez. De amint az ondót felszívja a lepedő, a párom gatyájában máris kezdődik a sátortábor.


Egyszerűen nem lehet 100%-osan lerendezni. A farka verhetetlen. Ha csak véletlenül hozzáérek, olyan kemény lesz, mint a padka széle. Szoktam is neki mondani, hogy ez egy villanykapcsoló.



febr. 7. 14:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
Abnormális lenne, ha nem így lenne.
febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Dicsekszel vagy panaszkodsz?
febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Jó illatos lehet az a lepedő...
febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első páromnál volt ilyen. 3 évig voltunk együtt és a szakítás után jöttem rá, hogy gyakorlatilag nem is láttam nyugalmi állapotban 🤣
febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem állna, akkor meg az lenne a baj.
febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki.

N

febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Normális a kapcsolt első fázisában, fiatal embereknél. Nálam is ez volt az első pár kapcsolatomban, az első kb. fél évben, nem is tudtam aludni a párommal egy ágyban, mert már fájt a farkam az állandó készenléttől.


Ha már együtt vagytok pár éve, vagy a párod 30 feletti, ne aggódj, elmúlik, nekem is ez volt...

febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol, hogy baj lenne.

Még friss kapcsolatnak mondható, mivel 2 éve vagyunk együtt.

febr. 7. 15:24
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
Ez olyan pároknál van ahol olyan szerencsés együttállás van hogy a férfi valóban azzal a nővel van akit szeret es kíván. Tehát nem azzal aki jutott neki.
febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!