Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy egy prostituált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy prostituált is élvezi a szexet?

Figyelt kérdés

Mármint nem a párjával hanem pl kuncsaftokkal?

Beszélgettem egy lánnyal aki prostiként dolgozott és ő azt mondta hogy az a nő aki ebben a "szakmában" dolgozik és mellette párkapcsolatban él az nem tudja élvezni a párján kívül mással. Hogy is van ez?

Hogy ha a nőt ugyan azok a fizikai ingerek érik mint normális esetben akkor azért ha nem is minden esetben de mondjuk 100-ból 1x tuti hogy élveznie kell még ha ezt ő nem is szeretné. Azért ő is csak emberből van nem? A testének olykor ő sem tud parancsolni. De ez csak az én véleményem.

Ti mit gondoltok erről?


febr. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Volt olyan rosszlány az életemben, aki elélvezett tőlem. Volt, aki csak oráltól (+ujjazástól), volt, aki a fqszomtól is kutyában. Pedig volt pasija.
febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Igazából miért ne élvezhetné a szexet. Nem tudom az az örömlány miről beszélt. De akinél én voltam azok elmondták,hogy a legtöbb ilyen hölgy ha nem is nimfomániás de imádja a szexet. Persze gyomor is kell hozzá igen. De elmondása szerint azért ők sem gépek,meg sikosító ide meg oda azért hogy valaki be tudja tenni kell az izgalmi állapot.
febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Voltam prostinál aki az arcomra ült és elég nagyot élvezett tőle. De ő egy igazi vadóc volt. Szerintem nem is régen csinálta akkor még.

Nem játszotta meg, mert elkezdett remegni és ugrálni az arcomon, a végén alig éreztem az orromat már.

febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Van, de persze nem mindig és nem minden vendéggel.
febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden prosti élvezi, méghozzá kétszer is! Először mikor a kuncsaft fizet, másodjára mikor a pacák végre befejezi és leszáll róla.

Ezerből egy TALÁN ha nagyon-nagyon-nagyon szimpatikus neki a fószer (de lehet 10 ezerből egy). A k.rva nem szerelemből csinálja hanem a pénzedért!

Átkapcsolják olyankor az agyukat. Ha teszem fel utálod a káposztafőzeléket, de nincs más melód, a lóvé meg kell akkor te is betörölnél belőle egy nagy tányérral egy húszasért nem? Akár naponta többet is. Ugyanazt az ízt érzed amit az is aki szereti, mégis szenvtelenül nyelnéd csak legyen már vége és fejben már a húszason agyalsz amit az asztalra kiraktad eléd. Na ugyanígy van a k.rva is a kliensekkel.

febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös. Érdekel hogy ezt nőként vagy férfiként mondod?
febr. 7. 21:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!