Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövérség- és hízásfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérség- és hízásfétises férfi kizáró indok egy nőnél akkor is, ha igyekszik korlátozni ezt?

Figyelt kérdés

Bejön a kövérebb női alkat, de talán nem extrém módon: A leginkább a kb 30-50 kiló plusz súly tetszik, de már a 10-15 plusz is tud vonzó lenni. Beindít, ha a hölgy összbenyomásra puha és hájas, különösen a vastag combok és a nagy has. Ráadásul az is izgat, ha egy nő hízik, de már az is, ha csak falánk módon eszik...


"Fétisnek" mondom, mert bár nem ez a téma a lényeg és középpont egy kapcsolatban, de "kattanásra" nagyon be tud indítani...


Ezen vágyak részben furák és betegesek, és igyekszem kordában tartani. Ilyen szándék mellett, önmagában is kizáró indok ez?



febr. 7. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez minden mentálisan egészséges embernél kizáró ok lenne, mert alapból ekkora túlsúly már ártalmas az egészségre is és csak azért, hogy a te "fétisednek" eleget tegyen a másik ezzel a saját egészségének kellene ártania..


Érted, egy 55kg-s nő felhízna 105kg-ra az nem kicsit lenne számára baj.


Én szerintem pont az ilyenek jó példák arra, hogy egy fétist miért nem kell elfogadni, mert mondanám, hogy ameddig nem ártasz vele senkinek és mindketten benne vagytok addig szinte bármi belefér, de itt erről nem beszélhetünk.

febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinte választ, még ha kemény is.

Lehet, hogy nem voltam egyértelmű: Azt alapnak tartom, hogy nem akarok a másiknak ártani, sem egészségben, sem úgy, hogy rosszul érezze magát. Ettől még vannak ezek a vágyaim, ezért írtam, hogy próbálom "korlátozni".


"nem ártasz vele senkinek és mindketten benne vagytok addig szinte bármi belefér, de itt erről nem beszélhetünk"

Az elejével egyetértek. És igen, a példádat nézve a 105kg sok. De lehet akár egy "kicsit duci" középút... Ha mondjuk valaki "csak" 70 kiló, igyekszem örülni és megelégedni, és nem AKAROM hogy hízzon és rossz legyen neki, akkor baj-e, hogy vágyak szintjén megvan ez?

febr. 7. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Na ez jó kérdés. Biztos sok molettebb nő örül annak, hogy nem csak hogy elfogadják úgy a testét, ahogy van, de valakinek kifejezetten nagyon szexi.


Viszont, mint molettebb nő mondom, kifejezetten szeretem a páromban azt, hogy bár így is szeret, és jó a kapcsolatunk, motivál arra, hogy leadjak a súlyomból, mert bár még fiatal vagyok, és semmi bajom nincs, lehet hogy 50 éves koromban olyan izületi problémákat okozna a túlsúly, amit amúgy simán el tudok így kerülni.

febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kövér nőkènt nem lenne gond sőt nagyon pozitívum de tovább hízni nem szeretnék.

:)

febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Én fogyni szeretnék egy 10-12 kilót (most vagyok 69 körül), mert így nem érzem annyira jól magam a bőrömben, szóval nem hiszem, hogy egy ilyen férfit boldoggá tudnék tenni. Az oké lenne, ha bejönnének neki a molettebb és a normál alkatú nők egyaránt, mert akkor mindenhogy megfelelnék neki, de nálad ha jól értem, nem erről van szó.
márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!