Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnál is mindennapos az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is mindennapos az, hogy privát üzenetet kap itt egy másik felhasználótól?

Figyelt kérdés
febr. 8. 07:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább a szexualitás témakörében fordul gyakrabban elő (nő vagyok és férfiak írnak értelemszerűen.)
febr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Az utóbbi pár napban 5 olyan random üzenetet kaptam ahol azt hitték, hogy nő vagyok. Ezért szoktam odaírni a legtöbb helyre, hogy "F".
febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, pedig a nemem nem is szoktam odaírni az olyan kérdésekhez, ahol nem kérik. Ezzel nincs is baj csak néha olyan sok jön, hogy elmegy a kedvem a válaszolgatástól...
febr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Ez a funkció erre van, ezen felesleges megbotránkozni, meglepődni, vagy idegeskedni. Ha nem vagy kíváncsi az üzenetekre, akkor törlöd. De az emberek kíváncsiak, megnézik, aztán megy a felháborodás. Ehhez is mint sok mindenhez az életben, fel kell nőni. Látod az üzenetet, törlöd, ennyi!
febr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem is mindennapos, de igen, gyakran. Amivel nincs gond, ha normális a hozzászólás, akkor válaszolok is szívesen. De van az a réteg, aki alpári privátokat ír, arra jó a tiltás, vagy csak simán tovább kell lépni.
febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem többnyire férfiak írnak, hogy részletezzem azokat a szexélményeimet, amiket hsz-okban megemlítettem. Persze nem szoktam megtenni.

Ja, és férfi vagyok...

febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Alap, ez egy beszélgetős oldal.

A forgalom nagyobb részét a privátozás adja, nem a nyilvános kérdések.

febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem igazán szoktam, de azért nem, mert ffi vagyok.
febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam minden nap privát üzenetet kapni, valószínűleg azért, mert nem sok kérdés alá írok választ.
febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én férfiként nem szoktam túl gyakran küldeni, sőt, mostanában nagyon ritka.

Viszont ha egy-egy válasznál elfelejtem kiírni a nemem, én szoktam pasiktól kapni. 😅

febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!