Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lankadt pénisz esetében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lankadt pénisz esetében mekkora számít ritka nagynak? Hány cm volt kb.a legnagyobb lógó amit valaha láttatok élőben?

Figyelt kérdés

Vérpéniszű srácként engem megöl az irígység néha, esküszöm... :D

A minap az uszodai tusolóban láttam egy 25év körüli fiút, hát ha nem volt min.15-16 centis lőcse, akkor semennyi! Ahogy lépkedett, lengedezett oldalra, mint az ingaóra! Ekkora monstert még nem láttam, de mindenki hesszelte ám rendesen,

még ilyen 40-es családapák is összenéztek.


febr. 8. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Még mindig nem fogjátok fel, hogy az számít, hogy ki tudtok-e elégíteni egy nőt. Lókolbásszal is lehet valaki full béna, és kisp.cs is tud orbitális orgazmust csinálni. Használni kell tudni, bármekkora. Ki nem szrja le.
febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Ebből csak a férfiak csinálnak ekkora ügyet.
febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
18-as lehetett lógva és még úgy is vastagnak tűnt azt gondolom állva 23/6-os legenda lehet
febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Szerencsés fickò az ilyen, akinek még lógva is nagy.

Èn pl, jól lelógò herèket szerettem volna a termèszettől, de sajnos nem azt kaptam.😮‍💨


Én szintén egy közös tusolóban láttam lankadt állapotban, nagy farkù srácot, de neki még a golyòi is lelògtak.

Heteró férfi ként meg is nèztem, és bevallom irigykedtem rà.

febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

#1

Nem értelek?!

Használni tudni kell?

Tényleg?

Betolom, kihùzom addig, ameddig el nem élvezek.

Mit kell ennél jobban használni a péniszt?

Forduljak meg a punciban vele, vagy kőrözzek, mint a sas a levegőben?


Soha nem értem a fontoskodò nőket, akik azt írják, tudni kell bánni a pènisszel.

Nektek, nőknek is tudni kellene bánni a puncival és nem csak feküdni a férfi alatt, arra várni, hogy jól bànjon a farkával.

febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Lehet neked is olyan , csak össze jössz egy búzással.
febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
#5 ös hallottál már róla, hogy a nők jelentős része nem attól élvez el, hogy bármekkora méretű farokkal döfködöd? De fogd rá nyugodtan a P.csöd méretére, hogy szar vagy az ágyban, az a legegyszerűbb.
febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
A nagyon nagy (20+) lankadtak mereven már lényegében semmit nem változnak, se hosszra, se vastagságra. Viszont az elég béna, amikor egy ilyen nagyon nagy faszú (ki)veri magának mondjuk Twitteren, aztán amikor elengedi a kezével, lóg a lőcse, a padlót nézi. Mereven se tud állni neki.
febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Lankadt pénisz esetében senkit nem érdekel, mekkora.
febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
9# a senki és a mindenki soha nem igaz ilyen kérdésekben szerintem
febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!