Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér lányok túlzott magabiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér lányok túlzott magabiztossága, felgmasága miből fakad?

Figyelt kérdés
Kaptam elutasítást mindenféle lányoktól, hallottam sokféle lány véleményét pasikról, és azt vettem észre, hogy a kövér lányok sokkal undokabbak, flegmábbak élőben is, meg akkor is ha véleményeznek valakit. Náluk sokkal szebb, csinosabb, okosabb lányok ezzel szemben normális módon utasítottak vissza.

febr. 9. 17:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Néhány így kompenzál, de szerintem ez totál nem általános.
febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem mivel tudják magukról, hogy nem vonzóak, ezzel a tettetett, túljátszott magabiztossággal akarják palástolni, kompenzálni.
febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Egy kicsit ez a bbw divat is adja alájuk a lovat en kedvelem a telt nőket, de most sok nő azt hiszi magáról csinosan telt pedig már más kategória
febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
13%
Hm....
febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
#3 a vékony nők meg a bbw előtt is kapósak voltak, mégsem ilyen flegmák meg agresszívek😀
febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
5# van szerény és van aki túltolja minden testalkatban. Most telt nők kicsit jobb helyzetben vannak.
febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
41%
#6 a szépségideál még mindig a vékony/sportos és ez az alkat jön be a legtöbb férfinak is. Én a kövérek helyében nem szállnék el annyira, mert 10-ből 1 férfi izgul rájuk, míg egy vékonyabbra 10-ből 9.
febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem mind ilyen, de ismerek ilyet is. Igaz, ha rajtam múlna, max a kóboráram b..ná meg, pedig nincs bajom a nagyobb darab nőkkel.
febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Mert frusztrált dagadt gxcik. És rajtad töltik le. Holott neked lehet pont ő tetszik
febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ezek szerint nem volt dolgod sok nővel.


Egyébként mindenki, aki nem az ideálod, az bújjon el, amikor te arra jársz, vagy mit gondolsz te magadról???

febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!