Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől alakulhat ki a cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakulhat ki a cuckold egy emberben?

Figyelt kérdés
Elkezdett izgatni hogy a csaj akivel beszélgetek másokkal is beszélget illetve izgat másokat, volt akivel lefeküdt.
febr. 10. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom megmagyarázni. Mikor megcsalt a feleségem,nagyon rosszul esett.3 hétig szét is mentünk. Mikor lehiggadtam,azt vettem észre,hogy végülis felizgatott,ha rágondoltam hogy,kivel,miket csinált.Újra összejöttünk,én javasoltam,próbáljuk meg hármasban.Azóta műveljük,neki is,nekem is tetszik. Előtte eszembe sem jutott volna,sőt...kifejezetten féltékeny voltam.Ja,és ez 16 év házasság után történt. De hallok olyanokról,akik így indítanak eleve. Ez pszichológia,én nem tudok logikus,értelmes választ adni.
febr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kíváncsi az ember!

És sokkal jobb nézni, mint nem nézni!

febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb korosztálynál gyakori. Fiatalon nem tudtam volna elviselni, hogy mással van. Most ha nyitott lenne rá video felvételen végignézném, hogy hárman megd.gják, mindez két gyerek után. De ez csak fantázia. Mocskos és hűséges a kapcsolatunk, pont ahogy ő szereti.
febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Mert izgalmas, hogy másokkal is megoszthatom a feleségem.
febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
A kiindulo pont mindig egy csokkentertekuseg.
febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#1. Az első alkalommal feleséged bejelentette, hogy megcsalt?
febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem sokat értek ehhez a témához, de nekem úgy tűnik, hogy inkább férfiakat izgat ez, mégpedig az adott kapcsolaton belül (házasság) ne domináns férfiakat. Lehet, hogy tévedek.
febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás után is kialakulhat.
febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Azért tegyük hozzá azt, hogy aki ezt szereti, és főleg nektek üzenem (kérdező és 4-es válaszoló), az tárgyként kezeli a nőt/nőket.

Erre azért ne legyetek büszkék.

febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mikeXxX ***** válasza:
7# Nagyot tèvedsz nőket is èrdekli ez csak kevésbè vállalják fel mint a fèrfiak a legtöbb olyan fèrfival jön össze aki csalja őket ès így èli meg. 44f
febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!