Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, gondoltatok már arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gondoltatok már arra, hogy jó lenne ha valaki anyagilag támogatna titeket? Hasonlóan mint egy sugarbaby-sugardaddy kapcsolatban.

Figyelt kérdés

febr. 10. 13:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
59%

Köszönöm a tegnapi pénzeket. A sok kamus perverz jelentkező közül kettő gondolta csak komolyan. 😁👍

4es voltam

febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem az a perverz, aki random küldött pénzt? :D
febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
27%

Senki nem küld random pénzt.

Ha valaki pénzt kapott az szolgáltatott is.

Vagy kamuzik.

febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Persze, #26, minimum 3-an, 4-en kamuzunk akkor... 🤣
febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
50%

A gyakorin?

Oldalanként érted?

Mert akkor egyetértünk, hogy minimum annyi 😉

febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
73%
26. Nem éppen, nekem is utaltak és a kisujjamat sem mozdítottam érte
febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
48%
Én is gondoltam, hogy random utalok egy kis zsebpénzt csak a poén kedvéért, de azért nem utaltam, mert ehhez tudni szeretném, hogy kinek utalok személyesen. Biztonsági kockázat, hogy én felfedem a nevemet, és nem tudom, ki van a másik oldalon.
febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes, valaki csak úgy poén kedvéért is utalna. Írjam azt, hogy utaljatok nekem is? Nem írom. Nem vagyok rászorulva.
febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Párszor gondoltam már rá, de élesben nem biztos hogy benne lennék, csak ha szimpatikus az illető és ki tudunk alakítani egy normális viszonyt.


Lehet hogy "könnyű pénz", de azért egyes esetekhez kellhet gyomor...

febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én pl fizetnék, de csak személyesen. Nem kimondottan szexért, de intimebb dolgokért. Nem vagyok gazdag, de valamut valamiért. És szerintem két értelmes ember meg tudja beszélni a határokat, feltételeket.
ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!