Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs orgazmusom egy partnerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom egy partnerrel se?

Figyelt kérdés

Huszonévek elején vagyok, nő. 4 partnerem volt már, az utolsó minden szempontból szexuálisan, adottságokban is passzolt a testemhez. Mégse megy. Az első párkacsolatomban még squirtingem is volt, amit nem úgy éltem meg mint mások, kifejezetten kellemetlen volt és az akkori barátom inkább le is szoktatott róla. Azt se tudtam megmondani ez most orgazmus volt e pedig fixen igen.

Se hüvelyi, se csiklói orgazmusom nincs senkinél. Magamnak se tudom elérni, már inkább a kudarc van bennem. Soha nem is volt.

Mentem szexuálpszichológushoz, az egyikkel nem tudtam folytatni miatta a terápiát,pedig nagyon jó szakember volt, a másik szintén spec pszichológus, 3 hónapja járok érdemi segítséget nem tapasztaltam azonkívül h fogadjam el magam, lelki baj nem nagyon van, sem olyan horderejű trauma. Szerinte a technika a gond


Mit tudnék még csinálni? Se a pszichológus se a partnerek nem okok vagy nem tudom. Azt gondoltam biztos azért nincs mert nem illek velük össze “úgy”

Kérlek ne írjatok hülye poénosságokat mert nekem ez a kudarc évek óta tart,nehéz vele együttélnem mert vágyok a kielégült szexualitásra, jelenleg nincs partnerem, legalább addig se kell szembesülnöm ezzel… de ha van akkor előbb utóbb előjön az elégedetlenség

Szervi ok nincs, kivizsgáltattam



febr. 12. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Gyere hozzám kezelésre. Amúgy meg bambák az eddigi pasik akikkel voltál,mondjuk a pasik nagy része kapásból bamba az ágyban.
febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Nincsennek extrémebb vágyaid amiket nem kapsz meg?
febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi sem fogunk tudni okosabbak lenni (pláne így a távolból) mint az ezzel foglalkozó szakemberek, akiknek ez a szakmájuk. Szervi ok nyilvánvalóan nincs, pszichés tényezők akadályoznak az ellazulásban, esetedben a negatívan kondícionálódott rossz tapasztalatok ("köszönhetően" az első fickódnak aki "leszoktatott" arról ami neked igazán jó volt, elültetett benned egy rakás komplexust a tudat alattidba).
febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt nem rosszból írom, de ha szakemberek nem tudnak segíteni, akkor mit vársz a gyakoris megmondóemberektől?

Hát elmondhatom, hogy azt látom, hogy görcsösen akarod, ami kifejezetten nem jó. Nem feltétlenül a pasikkal van baj. Most vagy a #3 értette félre vagy én, nem tudom, de én azt olvasom, hogy neked kifejezetten nem volt jó a squrtingés erre reflektált az akkori párod. A squirting amúgy sima pisilés, annyira nem kell beájulni tőle. Lehet most már azért nincs orgazmusod, mert félsz, hogy megint azt fogod érezni mint akkor, és az neked kellemetlen élmény volt.

Amúgy sok nőnek nincs sajnos orgazmusa szex közben :/

febr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Az első pasid baxta el sajnos! Mint egy kisgyereket leszoktatni a csokoládé evéséről. Egyébként sok nő jó értelemben véve irígy rád a squirt képességedre ami még ott van. Mert ha egyszer már képes voltál, arra ezután is képes leszel. Egyébként az nem pisi, hanem pisivel keveredett hüvelyváladék! A pszichológusokat meg hagyjuk!
febr. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

#6 Hát akarna a fene gejzírt a pisijéből... El vagyok enélkül is :)


Kérdező, kifejtenéd bővebben, hogy szoktatott le a párod az orgazmusról? Viszont neked az az érzés nem is volt jó, ezen nem tudom miért haladnak át az itteni tudósok.

febr. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
1-es, én is hasonlót írtam volna, szerintem, a mostaniak közül sokan elrontják..
febr. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Valami szexjáték esetleg, ami rezeg? Vízsugár? Még az ilyen rezgő masszírozok (amik elemmel működnek, megteszi akár ilyen hátmasszírozó is, vagy elektromos fogkefe) is könnyen a csúcsra juttathatják az embert.

A probléma az, hogy magadnak sem tudod elérni. Van benned valami belső gát, amitől nem tudod elengedni magad, így ez igen nehéz. :/


32/N

febr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Te magad írtad le a konkrét problémát. Nincs orgazmusod ha magadnak csinálod. Ennyi. Amíg ez nem megy, nincs az a férfi akinél ez sikerülni fog mehetsz te bárhová.
febr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!