Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A domináns nő, milyen alkatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A domináns nő, milyen alkatú legyen, vékony, telt, alacsony, magas, neked számít egyáltalán?

Figyelt kérdés

febr. 13. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Az esetek nagy részében nem számít. A szeánszok alatt többnyire úgyis be van kötve a szemem. Persze, ha jó nő, az tovább növeli a gyötrelmemet, mert vágyom rá, de úgysem kaphatom meg.

Bizonyos játékok esetén van a testalkatnak szerepe:

- taposáskor a telt, túlsúlyos hölgyek előnyben vannak

- ha erős testalkatú a hölgy vagy technikailag képzett, akkor testi erővel rá tud kényszeríteni, hogy azt tegyem, amit akar

febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Jó kérdés! Nekem nők terén mindegy az alkat, a kölcsönös szimpátia a fontos. Domináns hölgyek esetén az ő kisugárzásán múlik elsősorban. Ha el tudja velem hitetni, most pedig ő a főnök a szexben, akkor nyerő a csaj. Ha lehet választani, akkor inkább kicsit husi legyen. Szeretem, ha van feneke, amivel rá tud ülni a képemre és nyalatásra kényszeríteni. A méretes mellek is jobban beindítják a libidómat, ám a kicsiknek sem mondok ellent.

Mivel nem könnyű megfelelő partnert találni, az alkat másodlagos kérdés, ezért sincs igazán kialakult ideálom. Számomra az az ideális nő, akinek én kellek, aki elfogad, ahogy vagyok.

febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Vékony!!!
febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ami nekem tetszene: vékony-, vagy átlagos külalak, magas, nagy lábmérettel rendelkezve.
febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Legyenek éles természetes körmei és szeressen karmolni. :) Igen, az alkat számít, legyen csinos. :) F
febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Legyen kopasz a feje.
febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Izmos legyen.
febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem értem a lepontozásokat! Mivel semmi szélsőségeset, irritálót nem írtatok, másik véleményt pedig illene elfogadni.

Ha valakinek a vékony, az izmos, a kopasz, stb. jön be, azt miért kell lepontozni? 🤔

febr. 15. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is illik mások véleményét elfogadni.

Bár engem nem pontoztak le, úgy látom. 7-es válaszoló vagyok.

febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!