Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, titeket is fárasztana,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket is fárasztana, ha a pasitok csak a csiklóingerlést tartaná fontosnak?

Figyelt kérdés

Valahányszor előjátékra kerül sor, ha én nem dugom be a kezèt a hüvelyembe, akkor magamtól a holdat is lerimánkodhatnám, mire hajlandó benyúlni. Nem volt még barátnője, de akkor is ezt minek kell mindig irányítani? Nem egyértelmű, hogy senkinek sem csak csiklóbizergálásra van szüksége? :/ Plusz azt sem érti, hogy a nő sem működik ilyen téren annyira máshogy mint egy pasi. Tehát finoman kell elkezdeni ingerelni, de hiába mozgok bele, ő nemhogy venné a lapot, és gyorsítana, jobban nyomna, még lelassul!!! Most komolyan miért hiszi, hogy ha 15 perc alatt sem megyek el, akkor igenis csinálni kéne valamit vagy próbálkozni valami más technikával. Egyszerre csak 1 ujját használja. A többit meg fene se érti miért rányomja a szeméremdombom bal felére (mert jobbkezes), ami már önmagában sem egy izgató érzés, inkább kellemetlen mert tényleg nyom. Nem simizi kedvesen a szeméremajkakat, forgató mozdulatok nincsenek, csak ez a fel-le mocorgás aminek nem érzi az intenzitását, ahogy írtam akkor se ha belemozgok már mert fel vagyok húzva, elegem van, kínoz, csináld már, mert el akarok menni...


Állandóan a számban van a nyelve. Én nem tartom szexinek a kényszeres nyelvezést, mert sokkal izgatóbb mást is csinálni közben a fejemmel, számmal, orrommal szagolni, vagy hogy hagyjon már szabadon nyögni, sóhajtozni. Vagy van akinek ez a normális?


Orál szex fel se merült. Én nem hiszek abban h nekem kell kezdeményezni, vagy ha a nő nem kezdeményez, akkor a férfi nem erőszakoskodik... hát talán lenne kedvem ha önként adna. Önző vagyok, én nem bukok senkire ha ő nem ad előbb, mert mindig a nőnek nehezebb az orgazmus, tiszteljen meg annyival, hogy nem csak egy bizerga vagyok, akibe valahogy kell annyi nedvet csavarni hogy betehesse.


Azt már meg sem említem mennyi vádli meg bármilyen lábfájdalmam lett attól, hogy 20-25 percekig háton fekvő pózokba kell tartsam mindig a lábam valahogy, mert nem megy előbb... nem hiszem, hogy reális elvárás, hogy túlsúlyos nőként bírjam ezt a pózt ennyi ideig, full önzésnek tartom, hogy nem rakhatom le a lábam... :(



febr. 13. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%
Hát összeszedhetnéd megemberelhetnéd magad, és lehetne gyorsabban orgazmusod. A férfiaknak mindig ezt mondják, hogy az orgazmus, a világ legkönnyebben irányítható testi funkciója. Akkor nők miért nem, szabályozák a sajátjukat ??
febr. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezeket a triviális szexuális, érzelmi dolgokat nem tudjátok megbeszélni, vagy ennyire érdektelen rá a párod, akkor nem kéne folytatni ezt a kapcsolatot. Nem egyeznek az igényeitek,elképzeléseitek a társkapcsolatról, különböztök, szociálisan, kulturálisan, esetleg értelmileg.

És lehet külön ágyban aludni, normális emberek nem zavarják egymást az alvásban.

febr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se érdemes ezt folytatni, nagyon különböztök.


Meg ne haragudj, de kicsit gyerekes számomra, hogy ezeket nem mondod el neki :/ hogy nem beszélitek meg.

febr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted akkor dolgozz rajta,beszéljétek meg.

A párommal mi is így kezdtük(pedig elvileg volt már egy kapcsolata) de szinte leírtad az én akkori problémáimat. Én nagyon szeretem őt és ez miatt nem akartam elhagyni,inkább megbeszéltem vele hogy mit kéne máshogy és állíthatom azt hogy mióta változott a helyzet irgalmatlan jó az előjáték is és a szex is vele

febr. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Tapasztalatból mondom, hagyd sz ilyen fickót. Nem a te élvezeted érdekli, hanem saját maga,nem figyel oda a jelzéseidre sem. Full empátiahiány.
febr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
😮😮😮
febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!