Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 47 éves nő és egy 24 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 47 éves nő és egy 24 éves srác között a szexkapcsolat lehet sokáig működőképes?

Figyelt kérdés
febr. 14. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha mind a 2 akarják
febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem az ilyen kérdéstől mit vár a kérdező. Egyértelmű, hogy a lehetőség megvan rá, de semmi nem garantálja, hogy az lesz. De ennek a korhoz semmi köze nincs, két 28 éves között is lehet sokáig működőképes, meg az is lehet, hogy csak pár alkalomig működik.
febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mi látunk bele a kapcsolatba, de minden esély megvan rá, hogy hosszútávon működhet.
febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig izgatja ez őket addig igen.
febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?


Nekem évekig volt 20-on évesen egy 46 éves nővel, aztán volt pár évem még egy 40-es nővel 30 évesen!


Szóval hajrá!

febr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudok ilyenről. Illetve szerelem is volt közöttük. Sajnos a hölgy évekkel ezelőtt elhunyt, de azóta is gyászol a férfi.
febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök sima.

Én magam vagyok a példa, ráadásul úgy, hogy a férje is tudta. Nem csak szex volt, jártunk randizni, moziba.

febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen , működhet hosszú távon is akár egy ilyen kapcsolat .
febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Addig működhet amíg a pasi nem akar családot. Egy 40-50 éves nő nem fog már szülni gyereket. Én most 27 éves vagyok voltam párszor ilyen nőkkel, kalandra jó volt de mivel már gyereket akarok inkább a pár választást erősítem már. Persze bőven akad pasi ilyenre hiszen valljuk be a legtöbben gyerekek vagyunk 40 évesen is, és nem akarnak megállapodni ha bekapja őket a punci vonat.


Nálam nem működne.

febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!