Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az ami megöli a vágyat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami megöli a vágyat a szexben?

Figyelt kérdés
Megszokás, ápolatlanság, a szenvedély hiánya? Kinek mi az ami nagyon elveszi a kedvét a szextől?

febr. 14. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Az vette el amikor anya ránk nyitott.
febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Az ápolatlanság és az elutasítás. Megbocsájthatatlan bűnök. Eleve az, hogy nem tiszteled meg a másikat, azzal, hogy megfürdesz...Ha ennyit nem tesz meg a másikért, akkor megette a fene.

Az elutasìtottságról meg nem is kell írnom semmit.

febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Valóban a lebukás , fáradtság , vitatkozások , veszekedések , betegség s rossz közérzet , valamitől való félelem , ez akár lehet egy másnapi vizsga , tárgyalás , vagy más egyéb , számonkérés és problémák stb .
febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Az esetek többségében:

- egy már meglévő kapcsolatban az érzelmi eltávolodás (a szex az ágyon kívül kezdődik, a szex már csak a lecsapódása, az indikátora az érzelmi szinkronnak);

- félrelépés, bizalomvesztés (mint a fenti pont egyik formája);

- bimbózó kapcsolatban... ápolatlanság, igénytelenség, önzőség, a másikra való nem figyelés, vagy szimplán ha nem illenek össze.

febr. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már éreztem, hogy nincs érzelem, a szex csak a szükséges rossz, ami kell egy kapcsolatban....


Aztán el is engedtem és jöttek más lányok, nők akik megmutatták, hogy lehet ez jó is, és hogy nem én vagyok szar!😁


35/F

febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kölcsönösség hiánya. Hiába van kezdeti lelkesedés, ha én nem kapok semmit, akkor pár alkalom után nagyon megunom. De az is ilyen, ha nem érzed a másik felől a lelkesedést, nem kapsz bókot.

Az ápolatlanság meg meg se hozza a vágyat...

febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!