Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen érzés mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen érzés mikor puncitokat nyálják? Jobb mint a pénisz járna bennetek?

Figyelt kérdés
febr. 16. 08:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem jobb, hanem másképpen jó.
febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem jobb, másabb, de amúgy szerintem is a nők jobban nyalnak átlagban, mint a férfiak
febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, mert a pasik döntő többsége (sőt, szinte majdnem az összes) nem tud jól nyalni. Ez az igazság. De mivel nem vagyok leszbikus, ezért nem akarom, hogy egy lány nyaljon ki, pedig kipróbálnám legalább egyszer, hogy milyen, amikor jól nyal valaki. Azt mondják a lányok jobban csinálják, és ez mindig ott motoszkál bennem.
febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére én kiválóan nyalok, mert nekem az a mindenem, anélkül elképzelni sem tudok semmi egyebet. Imádok csókolózni is a puncival :) Amikor meg már élvezésnél jár és remegnek a lábai, akkor sem hagyom abba, amit akkor kapok a számba, azt csak P-vitaminnak hívok. Imádom! :) Engem elsősorban az elégít ki, ha hallom a nyelvem által élvezni a lányt :) Nem tudom miért alakult ez így nálam, de ebben jónak érzem magam :) Lehet ezért megy ilyen jól. Volt akinek előttem nem voltak jó tapasztalatai nyalással, így nem is szerette volna, ha csinálom neki. Nem szerettem volna annyiban hagyni, így szépen kértem, végül hagyta. Onnantól kezdve már nem volt kérdés, hogy csináljam-e neki, szinte követelmény lett :)
febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Na, mennyi felajánlkozó privát jött?

febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos egy sem.
febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!