Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kívülről látszik, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülről látszik, ha egy férfinek erekciója van?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap hosszasan ölelkeztünk (még nem szexeltünk, szűz vagyok), és amikor elengedtem mintha oldalt láttam volna egy dudort a nadrágján. Ez lehetett az, vagy csak képzelődtem?

Egyébként pedig 2 hete vagyunk együtt, szóval nyilván nem kérdeznék még rá a dologra.

Nem kérek privát üzeneteket.

18/L



febr. 16. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a farka volt ha dudorodott a nadrág.
febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
2 hét után nyugodtan kérdezz rá a dologra. :D Vagy szimplán csak markolj rá neki.
febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Húzd fel a pólód, vedd elő a farkát és szorítsd a hasadhoz. Garantáltan tetszeni fog neki.
febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi a farka, vagy olyan a nadrág akkor nem egyértelmű. Főleg akkor nem, ha ügyesen el volt igazgatva a cerka.
febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nőnek nem látszik az erekciója, az szerintem normális. De ha hogy egy férfinak?....
febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen már megfoghatod neki.
febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, de társasággal voltunk, és ugye nem is otthon, szóval nyilván nem kezdek el nyúlkálni ilyen szituban
febr. 16. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

7


Pedig jó lenne, ha hagynád magad megdugni, és akkor 1-ről a 2-re jutnátok.

Nem gondolod?

febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vedd elő neki és nyald meg a makkját. Imádni fogja.
ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!