Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől függ, hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy a lányok hány éves korukban kezdenek maszturbálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogy a fiúknál elég nyilvánvaló az, hogy kb. 13 éves korukban, már kívánják a szexet. Akkor kb. már minden fiú maszturbál.

A lányoknál viszont állítólag nem ritka, hogy csak 17-18 évesen vagy később kezdik az önkielégítést, miközben 12-13 éves korukban már menstruálnak.

Tehát a lányoknál nem kapcsolódik az első mestruációhoz a nemi vágy megjelenése?



febr. 16. 14:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is oviban kezdtem

Erre tisztán emlékszem

febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is már ovis koromban simogattam magam az egyik játékommal, de 12 éves korom körül kezdtem el heti szinten maszturbálni.
febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Javasom számodra, kedves kérdező, a pszichológiai szakirodalmat. ;)

Mindenki maszturbál csecsemő kora óta (a fiúk eleinte nyilván száraz orgazmusal, már onnantól, hogy van orgazmusuk), viszont az erre való tudatoság eltérő életkorban jelentkezik. Valamint az is eltérő, hogy kinek hány éves korában lett életében először orgazmusa. De a maszturbálás bizony csecsemő kortól van, igen ritka kitételektől eltekintve, és kivétel esetén betegség, vagy súlyos pszichés zavar állhat mögötte, ha nem csinálja a gyerek.


Egyébként kérdezz meg óvónőket. Komolyan mondom.


Más kérdés, hogy a lányok pszichoszexuális érése érzékenyebb, így könnyen meg tudja zavarni vlamiyle npszichés behatás. Ezért van olyan is, hogy bár ők is csecsemő koruktól masztiznak, idővel egy esetleges negatív pszichés behatás lelki blokkot okozhat, és elmehet a kedve egyes lányoknak a maszturbálástól.


Egyébként csecsemő korban a masztit értsd úgy: különféle mozgásformákkal teszi a csecsemő, hiszen a kezei, ujjai manipulálásra még alig alkalmasak. Ennél fogva a csecsemők pl hason ringva csinálják időnként, és egyéb módokon.


Pár évtizede a kutatások inkább már arra irányulnak, hogy vajon az anyaméhben is maszturbálunk-e már mindannyian... Ugyanis az ultrahang képek alapján erre lehet gyanakodni.

febr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt a 17-18-at túlzónak tartom. Főleg ,hogy a lányom 13 évesen bukott be, hogy komolyabb poreszt néz mint én.
febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Te csináltad 14, ne csodálkozz😀
febr. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
Válaszoló nők. Lehet hogy ti vagytok a kivételek.Szerintem a nők kis százaléka csinálja csak.
febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ovis voltam en is..azota mar minden napi:/
febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
17es vagyok 16l
febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a nőknek is kb a jó 70%-a ugyanúgy masztizik akár így,akár úgy,pont,mint a pasik is. Csak a pasik esetleg bevallják,a nőknek pedig nagy része nem.
febr. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
19. Még saját párjuknak sem vallják be.Úgy értem ha te bevallod férfiként hogy igen,-- ő akkor sem.Még egyszer sem.
febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!