Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kiábrándító a szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kiábrándító a szőrös farok?

Figyelt kérdés

febr. 16. 23:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%
Elküldeném borotválkozni,
febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
1-es, paraszt vagy
febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom azért őket :)Kiábrándultak!
febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
42%
Számomra igen! A férfiak töbsége elvárja, hogy egy csaj legyen ápolt és borotvált, én is ezt várom el egy férfitol. 2024 írunk, borostás farok belefér, de egy szőrös farok, az mar undorító!!!
febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%
Nyáron ok leszedem mert jobb a közérzet jobban szelőzik de most pl körülötte egy nagy fekete dzsungel van😂Minden nap foglalkozok vele nyugi 😂
febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen természetes van, eddig sosem jelentett problémát 😂 Gyerekek csajozni nem a borotvátokkal kell.
febr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem. Az mar mas kerdes mennyire szoros, de alapjaraton engem sosem zavart
febr. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Ez szerintem egyértelműen "kinek mi".

Van olyan amit kifejezetten az taszít,ha nem szőrös egy pasi.

febr. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
53%
Nem ciki. Legalább eltakarja a f.szt is. :)
febr. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha bele gondolok hogy mikor fater bevitt nyári szünetben a céghez ahol dolgozott. munka végén nekem is zuhanyozni kelett és hogy szégyelltem hogy nekem még egy darab szőr sincs ott!80-as években az volt a úgymond “felnőtt”akinek szőrös volt a farka körül,vagy a csajoknak a punci ✌️
febr. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!