Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves férfiak , ti hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak , ti hány percig bírjátok szex közben?

Figyelt kérdés

febr. 17. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... mennyire vagy "feltöltve", hányadik menet, avagy mennyire rúgtál be előtte a buliban :D
febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Negatív rekordom az fél perc. De bombázó volt a csaj és nagyon kanos voltam!

A legtovább úgy félórát bírtam, de az szeretkezés volt, nem az a tipikus csattogós b.szás!

Általában 5-10 perc kb.

febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Levegő nélkül...? Max.3 percig! 🤣
febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok már huszonéves, de 21 évesen is addig "bírtam" mint manapság. 15-20 perc majdnem mindig megvan, nem ritkán ennél több is. Ha a nő hamar elélvez aktus közben, utána már nehezebben tudom türtőztetni magam. Persze ha van rá igény, akkor kitartok.


Másik véglet, ha épp egy rideg fadarabot töcskölök. Olyankor tudnám csinálni fél óráig is, de nem akarom. Nincs semmi ami motiváljon, csak túl akarok lenni rajta (szerencsére ez nagyon ritka)

febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de van hogy addig hogy kidörzsölődik a lány puncija és leállít. De nem a nedvességgel van baj mert folyton nedves. Viszont elég nagy a farkam
febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tele van, akkor 1 percig se!

Igazából úgy a 3.menettől kezdek belejönni! Olyankor már 15-20 percig is bírom vadabb tempóban is! Azt imádják a csajok!

febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
45 perc-1óra nagyjából, szünetekkel tovább
febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Menet 2-3 perc

2. 3. Menet 15-20 perc

febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Nálam 5-10 perc az átlag. Néha, pláne ha sok kimaradás van, akkor elsülök egy-két perc alatt. 28f
febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1 óra kb, ami kielégítő. a csajom sorozat élvező. nyilván kikészítem. 50 éves ffi vagyok
febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!