Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nem zavaro, hogy nyáron...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nem zavaro, hogy nyáron a fekete cicanadrágot teljesen átsüti a nap?

Figyelt kérdés
Ilyenkor olyan felsőt vesztek fel, ami teljesen takarja a feneketeket? Vagy egyáltalán nem is érdekel?

febr. 17. 21:53
 1/7 anonim válasza:
72%

Nem Zavar, Mert Normális Feket Nacit Veszek!! Nem Olcsót, ami Rohatfd vékony!!

Meg Amúgy is Nyáron Rövid Naci!! Nem??!

febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igzan latszik át
febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind látszik át.. de amúgy sok igen. :D
febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem látszik át
febr. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én élvezem, hogy átlátszik. Ez olyan, hogy ha rásüt a nap, akkor átlátszik, akkor tudod, hogy aki kíváncsi rá, annak a tekintetét úgyis odavonzza, aki nem kíváncsi rá, valószínűleg oda sem néz. Aki még nem kíváncsi rá, de odanéz, és felháborodik... az nem az én gondom ☺ nem kötelező odanézni. 😇
febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy kolléganőm ilyen nadrágban volt, és a fekete nacija alatt egy piros leopárdmintás tanga volt. Ahogy ezt nőként megláttam, konstatáltam magamban, hogy basszus ez nagyon szexi dolog, hogy így átlátszik, és nekem is be kéne vállalnom, hogy így öltözzek fel... Meg is teszem azóta lazán, meg pl olyanokat is, hogy egyszerűen nem veszek fel bugyit tapinaci alá.
febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Dícséretes, és izgalmas!!!! ;)
febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!