Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítő oldal? Problémák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítő oldal? Problémák kibeszélése?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? Jó ötlet létrehozni egy olyan Facebook oldalt, ahol bárki tudna kérdezni és én és egy kedves ismerősöm beszélgetünk velük? Nagyon sok tabu téma van, amiket még csoportban is csak név nélkül vállalnak fel az emberek.


A név még nem pontos, hogy mi lesz.

Ti mit gondoltok, segíthet ez az embereknek a problémájuk megoldásában? Nem pszichológiai tanácsadás, hanem inkább iránymutatás, beszélgetés.



febr. 18. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jó ötlet
Nem jó ötlet
Egyik sem, kifejtem
Jó ötlet, de nem így kellene kivitelezni
Egyéb
21 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Pompás ötlet egy olyan oldalon kibeszélni a problémáimat, ami abból nyeri a bevételeit, hogy a személyes adataimat értékesíti a piacon...
febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Facebook erre nem alkalmas.
febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt is lehet!
febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1. Nem én üzemeltetem, így ne haragudj, ehhez nincs közöm.


2. Kifejted kérlek miért? Csoportban név nélkül beszélnek, hisz még egy szexcsoportban is tabunak hiszik a kérdést, vagy az ismerősök előtt nem merik..


3. Itt nem annyira személyes és nem lehet közösséget építeni.

febr. 18. 16:04
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

#1


A Gyakori kérdések is így működik. Itt is célzott hirdetések vannak.



#4

Úgy értettem ,hogy a Fecen sok az idióta. Nagyon kevés olyan csoport van ahol ez nincsen jelen. Egyszerűen szét savaznak. Hiába név nélküli. A barom ugy is szét trollkodja

febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5. Ez egy Facebook oldal lenne, nem csoport. Éppen ezért lenne személyes és más nem látná amit Xy írna nekünk! :)


Tudom miről beszélsz, ezért léptem ki sok csoportból én is!

febr. 18. 16:08
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlenség.. Még akkor is, ha pszichológusok, vagy szocmunkások vagytok, nincs felelősség, és ha a nem megfelelő tanácsot adjátok, mi történik?
febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Értesz hozzá?
febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé sok segítő oldal van. Feltaláltad a melegvizet!
febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem jó ötlet. A sok kis energiavámpít panaszkodós úgyse fogadná meg az okosabbak tanácsait
febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!