Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik impotenciával küzdenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik impotenciával küzdenek hogyan elégítik ki a párjukat?

Figyelt kérdés
Nem régiben szembesültem vele, hogy képtelen vagyok már erekcióra ha szexre kerül a sor és tartok tőle, hogy emiatt megcsalhat a feleségem.
febr. 19. 07:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Szájjal,kézzel. Ennek ellenére is tart szeretőt,mert ez nem teljes így szerinte.
febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem unod még??
febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mit?
febr. 19. 07:34
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

AZ a baj hogy ha magadtól nem jössz rá hogy hogyan lehet és ehhez még ismerned is kell a feleséged, akkor lehet hogy félre fog lépni.

De az impotencia se úgy jön hogy tegnap még hú de oltári nagyot dugtunk, ma meg nem áll fel.

Ennek is van egyfolyamata, és már akkor tenned kell érte .

febr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Oda adom egy korre a havernak...
febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mit adsz oda neki?
febr. 19. 09:39
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen el kell tudni fogadni .

Én kézzel , szájjal szoktam megtenni , amit csak megtehetek páromnak .

febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is,de egy péniszt nem lehet pótolni. Javasoltam dildót,de azt mondta kivág vele együtt.
febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is impotenciával küzdőm, és egyetértek az efgyes válaszolóval. Vagyis a nejével. Bár mindent megteszek kézzel és szájjal ez természetes! De tisztában vagyok azzal, hogy nekem és a barátnőmnek a poliamór kapcsolat lesz az ideális. (Aki nem tudja mi az járjon utána elvégre a net előtt ülsz…) Vagyis bevonunk majd egy harmadik felet. Szerintem ez igy fair
febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

9/

Igen , szerintem is ez így fair . Én is felajánlottam már páromnak , hogy az én engedélyemmel keressen nyugodtan magának egy férfit , aki ki tudja őt elégíteni szexuálisan , akár rendszeresen is .

Sőt , és én szeretném is , ha élne ezzel a lehetőséggel , mert azt akarom , hogy boldog lehessen mellettem és segíthessek abban , hogy örömtelien megélhesse a szexuális vágyait .

febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!