Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit éreznétek ha több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit éreznétek ha több férfi meztelenül izgatna,cumiztatna és rádélveznének?

Figyelt kérdés

febr. 20. 01:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem sokáig lehetne így. Mert a számomra legszebbnek tűnőt elkapnám és magamra rántanám, hogy pengessen 😁
febr. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Sub lányként ez nem ritka dolog nálam ,nyilván nagyon megalázó is ,de ugyanakkor izgat ha megaláznak,használnak 23/l
febr. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Lilluci27 ***** válasza:
84%
Örömöt
febr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

Férfiként nagyon szeretnék egyszer egy ilyen partin részt venni.

36/F

febr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Hogy milyen lenne azt nem tudom.

De fantaziamban izgi.

febr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Van hogy erre vagyom, aztán a józanabb pillanatokban meg zavar, hogy miert pont én vagyok ilyen.
febr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Szégyent. Egyáltalán nem vonz a többes. Pláne nem így, hogy csak használjanak.
febr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A többes jó fantázia, de nem ilyen kihasználásos módon. Azt, hogy csak szopjak és cserébe semmi jó, egyáltalán nem izgat.
febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Jókora izgalmat éreznék😀
febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

én sub vagyok, már csak a gondolattól, hogy elolvastam a kérédt szószerint összefolyt a nyál a számban. Régóta szeretnék egy ilyen többest, de nehéz megszervezni. Eddig max 4 pasit tudtunk rávenni, pedig eredetileg 11 lett volna. A többségnek csak a neten nagy a pofája, de ha ode kell állni, másik x meztelen, álló farkú férfi közé, esetleg hozzáérni, vagy csak szorosan mellállni... volt aki eljött és fel sem állt neki olyan zavarban volt.


NEM kérek privátot, nem keresek jelenleg senkit


28L

febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!