Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az valóban igaz, hogy minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valóban igaz, hogy minden fiú életében legalább egyszer leméri a nemiszervét?

Figyelt kérdés
febr. 20. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
À, nem! Ez csak városi legenda. Ne dőlj be minden àllìtàsnak.
febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
A volt férjem soha nem mérte le. Amikor összekerültünk előtte közölte, hát neki átlag feletti. Aztán amikor megvolt az első szex, mondtam neki, hogy ezen bizony semmi átlag feletti nincs, 15 centike. Elő kellett vennem a vonalzót és lemérni, ő váltig állította, hogy 20 centis. A valóságban 14,5 volt.... na ő pl előtte soha nem mérte meg.28l
febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer??? Pubertás és tini korban kb. 2-3 naponta méregeted 😄😄😄 Az más kérdés, hogy aki Férfikorba lép az kinövi ezt a szokást, aki megmarad fejben pubertásnak az meg nem...
febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
1-es, és kérdező, én egyszer mértem, nem tudom 14 éves koromban egy úgynevezett Decipálcával, ami ugye pont 10 Cm, de utána sosem jutott eszembe. Későn vesztettem el a szüzességem, de már korán rájöttem, hogy nem a számok számítanak..
febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

#2

A volt férjednek rosz a szemmèrtèke.

Egy volt kapcsolatomban a csaj is azt hitte szemmèrtèkre, hogy, 20 cm a péniszem hossza.

Mondtam, hogy bizony az a 20 inkább 15,de nem hitte el.

Nem mértük meg, de én még tini koromban (16) mèrtem és tudom, hogy annyi. Azóta nem nőtt.

febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

53 vagyok.


Sosem mértem.


Nem is fogom!😁

febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én som mértem soha, bár jó a szemmértékem szóval ha nagyon akarnám akklr valószínűleg +-2 cm-re meg tudnám tippleni. De nem izgat.
febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Ez olyan mintha valaki sose merné meg a magasságát
febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#2


Uh, az szép:D


Volt mosolyszünet, gondolom.

febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Eszembe nem jutott.
febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!