Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, köztetek van itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, köztetek van itt olyan, aki kimondottan szeret a partnerrel közösen fantáziálni az együttlét alatt?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy vagy titeket ujjaz a pasi, segédeszközhel kényeztet, vagy ti kézimunkáztok rajta és közben izgalmas szituációkat, helyzeteket képzeltek el közösen, ezzel is izgatva a másikat?

febr. 20. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy férfiként válaszolok, de pl a párommal szex közben rendszeresen verbális módon is húzzuk egymást... nagyon jó így a szex és sokkal nagyobbat elvezunk, ráadásul nagyon gyakran együtt...
febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az exférjem volt ilyen, beszélgettünk közben. Pl ha ujjazott, akkor mocskosan kölzölte "alig várom már, hogy telibebasszam a nedves pinád". Mondtam neki erre, verd belém apa, meg ilyeneket. Őt is húzta, engem is. :)



28N

febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2. Nem csoda, hogy már ex. Ahonnan hiányzik a tisztelet, az a kapcsolat nem marad fenn hosszútávon.
febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
3# szerintem te valamit nagyon félreértettél...
febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó benne lenni abban és hallani, hogy mit fantáziál Ő épp. Érdekes dolog. Az izgalom inkább azért van mert Ő felizgul jobban. Nőként nem tudok és nem is akarék képzelegni semmi másról. Ami neki jó az nekem is.
febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!