Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem a lakásban szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem a lakásban szexeltek akkor hol?

Figyelt kérdés

Ha nyilvánosan szexeltek mennyire féltek hogy meglát valaki titeket? Kocsiban szex mennyire játszik nálatok? Lehet én vagyok

fura de sose mertem nyilvánosan és/vagy kocsiba szexelni.. F



#szex #nyilvános #Nem4falközt
febr. 20. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember fiatalon, vagy házasságban kényszerül az ilyenekre. De ha van helyed, önálló lakásod akkor nem igazán.... hely hiányában voltam már kocsiban, Duna parton, motelban, szállóban, volt vonat, busz és repülő is (nem hétköznapi utasszállító). 28N
febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Anno kimentünk a rétre

Kocsiban meg csak szoptam


Olyan helyre mentünk ahol nem igen járnak az emberek se éjjel se nappal

febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisördög1 ***** válasza:
100%
Kocsiban, erdőben, pezsgőmedencében, öltöző kabinban, szaunában (ott mondjuk sokáig nem lehet bírni), uszodában, lépcsőházban
febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kocsi, balaton part este, nappal a balatonban, este parkban, lépcsőházban, de volt már, hogy ujjaztam csajt séta közben este az utcán.
febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lakás után az autó volt a legtöbbször. Főleg addig, amíg a szüleimmel laktam meg az aktuális pasim is.
febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Házban 🤣🤣🤣
febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajón
febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatom elejen nagyon be voltunk indulva, lepcsohazba csinaltuk a parommal, szaunaba, satorban, autoban a hatso ulesen simogattam ugy, hogy elol ketten ultek, vonaton leszoptam, erdobe. Kb ennyi. :D Szerintem izgi, persze benne van az emberbe hogy mivan ha meglatnak, de ha nagyon kanos vagy hidd el nem aggodnal annyira.. Egyszer elunk, probald ki :D


23/L

febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van az a helyzet, amikor nincs más lehetőség. Nem féltem soha, de igyekeztünk azért eldugottabb helyet keresni vagy gyorsnak lenni
febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!