Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akiknek kiskorúként volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek kiskorúként volt konszenzuális szexuális kapcsolata nagykorú férfival: mai szemmel már pedofil ragadozónak tartjátok az illetőt?

Figyelt kérdés

febr. 20. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Nem, máig szép emlék.
Nem, de nem is pozitív emlék.
Talán.
Egyértelműen igen.
18 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
15 voltam, ő 28... Akkor még nagyon naiv, elveszett, szeretethiányos kislány voltam, de 1-2 év múlva már ráeszméltem hogy mennyire egy beteg állat volt aki kihasznált.
febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
A lepontozók csak nem kislányokat kihasználó szexuális ragadozók? 🤭
febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
én nem pontoztam le,de én az vagyok XD most vajon engem is lepontoznak?!
febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Remélem összetalálkozol valamelyiknek az apjával :)
febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
4-es..csak poén volt.kiváncsi voltam,hogy lepontoznak-e...de kaptam egy pozitívat is XD ez az igazi poén
febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
Ez igy elég erőltetett, értelmetlen kérdés. Mitől lenne pedofil, ha egy szexuálisan érett emberrel szexel ? És ha az is lenne, nem számítana, nem is tudna rólla. És mi ez ragadozás ?
febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem értelmetlen attól még hogy te nem érted.
febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
17 voltam, a srác 22. Predátor. :D
febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

1:


Mit értesz azon, hogy “kihasznált”?


Azt, hogy élvezte a veled való együttlétet? Vagy mi volt a “haszna” belőled?


Nem kötözködni akarok, csak szeretném megérteni, hogy min múlik, hogy egy kölcsönösen élvezett szex kapcsán mikor áll fenn kihasználás és mikor nem.


Köszönöm!

febr. 20. 23:33
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy itt többen nem tudják a "kiskorú" szó jelentését. Amúgy a 14 évet be nem töltött személy az, aki kiskorú. Velük törvényesen (korábban senki, újabban csak) 18 feletti nem létesithet szexuális viszonyt.
febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!