Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már munkatársaddal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már munkatársaddal a munkahelyeden, ha igen hogyan tudtátok ezt megoldani?

Figyelt kérdés

febr. 22. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Egy telephelyen őrködtem.


A takarító csajok majdnem mindegyike megvolt esténként.


A dolgozók tudták, hogyha bejönnek a portára, hol a kulcsuk, szépen be irtak a kulcskiadós könyvbe magukat.


Én meg a másik helyiségben munkálkodtam a csajokkal.


Jó munkahely volt😀

febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen , de nem a munkahelyen.
febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a szeretőmmel, baromi kockázatos volt, irodát váltottunk, kettesben maradtunk, és a csaj bezárta az ajtót, és az ölembe ült, izgatott a dolog, de baromi kockázatos is volt, még jó, hogy senki nem nyitott ránk, hála istennek utána is volt idő rendbetenni magunkat, későnyár volt, jó meleg, de amúgy is kimelegedtünk. Bárki azt gondolná, ez nem kitaláció, de már meggondolnám, hogy belemennék-e.
febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Speciel én nem (mert kollégákkal elvből nem), de a kollégákra már nyitottam rá étkezőben, tárgyalóban egyaránt 😂 Szerencsére az én íróasztalomat nem próbálták fel, mert abból lett volna irgumburgum, de hallottam olyan storyt ahol valaki a főnök titkárnőjét (akivel a főnöke is összejárt) búbolta meg a főnöke íróasztalán 😂
febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez még kimaradt szerencsére
febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Étkezőben és irodában éjjeli műszakban! De jó is volt!
febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik zárható raktárhelységben voltunk, csak pár embernek volt hozzá kulcsa, akkor mentünk amikor a többieknek biztos máshol volt dolguk.
febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen, az ő munkahelyén. Konkrétan belemászott az arcomba, úh elkaptam, aztán a végén én is "belemásztam" az ő arcába...
febr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Hegymaszok vagytok?
febr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!