Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-19 éves nők! Nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19 éves nők! Nektek a saját korosztályotok, vagy az idősebb (20-as, 30-as) pasik jönnek be? Hogyan reagáltok az utóbbiak kezdeményezéseire? Vagy inkább Ti kezdtek ki velük?

Figyelt kérdés
febr. 22. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Ez a korosztály biztos hogy nem! Az egy vagy tíz évvel idősebb még fiú, nem férfi, az 50 az már az!
febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Én 20 vagyok, és mindig az idősebb érettebb pasik tetszettek. 33 a párom, nagyon jó vele, jó a kapcsolatunk.
febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Én többségében az idősebb pasikat kedvelem. Nem bánom a kezdeményezésüket, de a legjobban azt szeretem ha én kezdhetek ki velük. :) (ebben benne van az is, hogy nem szeretem az olyan pasikat, akik kifejezetten csak fiatal lányokra utaznak, és nem a nőt látják bennem hanem csak a fétisük tárgyát (úgynevezett chaser-ek), de ezzel nagyjából ki tudom szűrni őket)
febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Jah mostanában megint jönnek a kicsik, a fiatalok… 31/F
febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha pasi akkor egyik sem, ha Férfi akkor talán. Hogy a nők kezdenek-e ki... ja, fiúval talán, Férfi viszont van ahhoz elég tökös hogy magától megy oda a nőhöz.
febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokban függ attól, hogy, hogy néz ki.


Ha egy szottyadt testű 30-as , vagy akár 20-as pocakos túlsúlyos, vagy aki alapból nem ad magára az nem kell se 20-on se 30- akárhány évesen sem.


Van olyan 30-as akire azt mondanám, hogy igen gond nélkül, van akit pedig semmilyen körülmények közt soha.


Sok 20-as 30-as 40-es férfi ismerősöm van és elég változatosak, (dehát minden ember az minden korosztályban) van aki elhanyagolt van aki nem, van aki törődik az alkatával és van aki nem. Minden korosztályban vannak jó és nem jó pasik.

Mint ahogy nők is.

19/n

febr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!