Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az hogy a duci extra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imre09 kérdése:

Mért van az hogy a duci extra duci nők le nézik az alacsonyabb férfiakat például egy 165cm magast?????

Figyelt kérdés
Te fogad el öket ahogy vannak ök meg le néznek mert alacsony vagy azért ez kicsit önzö és megalázó dolog!
febr. 23. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, én nem foglalkozok a Kövèr nőkkel.
febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Azért mert a kövérség a lelki nyomor és önzőség fizikai jele. Te meg olyan buta vagy hogy azt hiszed aki kevésbé vonzó az majd beéri alacsonyabbal.
febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok nőnél fontos a magasság. Nem csak a kövér nők néznek le egy 165 cm magas férfit (sajnos).
febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti én nèzem le (167 ffi) azokat a nőket, akik megjátszák magukat és válogatnak. Szánalmas mindd!
febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat
febr. 23. 10:22
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell elfogadni engem. De azért mert nem vagyok én se álom nő azért még van zsánerem. Nem fogok akárkivel lefeküdni aki nem tetszik csak hogy legyen valami. És most nem csak a magasságra gondolok
febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennek a kijelentésnek semmilyen alapja nincs szerintem.
febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de nem hiszem, hogy bárki lenézne. De attól, hogy én kövér vagyok, nem kell mindenkivel összejönni, aki nem tetszik. Márpedig sajnos nem tetszik, ha a férfi alacsonyabb, mint én... Ettől nem vagy gázabb, vagy bármi más, de ha nincs vonzalom, akkor nincs, akárhogy hisztizel...

Azért, mert te annyira leadod, hogy összejössz olyannal, aki ezek szerint nem az eseted, attól másnak nem kell...

Aztán meg jössz ide panaszkodni, holott csak magadat égeted a szánalmas hozzáállásoddal.

febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az összes nő lenézi az alcsonyakat vagy vsak átlagos magasságúakat
ápr. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!