Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Része a BDSM a párkapcsolatodn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Része a BDSM a párkapcsolatodnak, életednek? "kérdőív"

Figyelt kérdés

Olyan kapcsolatban élsz vagy esetleg éltél ahol a BDSM része volt a szexuális életeteknek?

Milyen gyakran "játszottátok", csak néha egy-egy együttlét alatt vagy akár folyamatosan része volt (24/7)?

Milyen formában volt jelen? Ki volt a domináns, ki a szub, mi volt a felállás?

Milyen formában jelent meg az életetekben? Pl milyen segédeszközök, játékok, szabályok stb voltak?

Hol ismerkedtél meg a pároddal? Ilyen céllal kerestél konkrétan vagy csak szóba került valamikor?

Hogyan hoztad fel a párodnak a témát? Mi volt a reakciója?

Köszönöm ha segítetek minél több kérdésre válaszolni!



febr. 23. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem része, nem csináltam soha, nem izgat fel ezért kimaradt az életemből.
febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem része és soha nem is lesz az.

29/N

febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Része, tematikus rendezvényen ismerkedtünk meg.
febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Része lightosan.

Én hoztam fel páromnak és kicsit ledöbbenve fogadta.

Én vagyok a sub.

febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 piros pont mert legalább megtetted hogy felhozod, jó kapcsolatok alappillére az őszinteség, a teljes megnyílás!
febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan kapcsolatom, ahol része volt.


24/7 az, amit kedvelek


Domináns férfi vagyok, szub nő volt. Minden kontroll alatt, mindenben alárendlet, mindenre engedélyt kér.


smpixien találtam, de volt innen is, most is keresek szub lányt, budapestit.


45/F

febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de jó lenne. Ehhez azonban barátnő is kellene.
febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen volt első ilyen alkalmam, akkori pasim hozta ezt fel, kéz kötözés meg szembekötés volt. Majd évek alatt fokozatosan emeltük az elemeket. Már nem vagyunk együtt, valahogy nem ment. Azóta volt mással is ilyen kapcsolatom, ott én hoztam fel, hogy szeretném megkötözve vagy bilincselve is a szexet. Meglepődött de mindent meg tudtunk beszélni és bel ment a játékba. Igaz ez nálunk csak alkalmi maradt olyan barátság extrákkal játék, de használunk bilincseket, szembekötés fenekelés, de ez mind csak is a testi élvezet része, azaz nincs lelki megalázás, pofon stb... Most 22 vagyok, és nagyon jó most így, nincs elkötelezettség, viszont amire vágyom meg kapom
febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabor49 ***** válasza:
100%
en csak nagyon szeretnek 24/7 et sub-mazo vagyok mindenki csak a lightos dolgokat keresi azok nem izgatnak es csak csajjal tudom elkepzelni 50/f
febr. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem válaszolok a kérdésekre mert elárasztanának a levelek

Nos több mint 10 éve életem része.


Switch vagyok . De bdsm alapú kapcsolatot csak Domináns férfival jöhet szóba

Az eszközök széles kálája megtalálható de rengeteg saját készítésű eszközt csináltunk

Sub pasival nem tudnék együtt élni de ettől függetlenül imádom őket kínozni fenyíteni

De számomra szégyen lenne ha a párom a társam egy sub csicska lenne .


Nekem Férfias Férfira van szükségem akire feltűnő nézni aki mellett menedékre lélek ugyanakkor tud helyén kezelni

Egy bdsm kapcsolat akkor működik jól ha nem ragaszkodsz görcsösen a bdsm elemekhez formalitáshoz mert akkor egy megváltozott szar lesz . Normális párkapcsolatot látnak a kívülállók a többi meg csak 2 emberre tartozik a bdsm nem ennyire harsány élet mint ahogy sokan próbálják mutatni reklámozni . A valódi bdsm-sek nem keltenek feltűnést... Tehát amit utcán látsz az ennek a világnak a megszégyenítése és már sajnos ezek miatt eljutottunk odáig hogy a bdsm-ben élő embereket össze kötik a melegekkel és a pedofilokkal és ez elég gáz .


30N

márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!