Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cdajok milyen élmény és érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cdajok milyen élmény és érzés volt mikor az első + 20cm es intim mérettel szeretkeztetek?

Figyelt kérdés

#Szeretkezés +20 cm intimmérettel
febr. 24. 06:03
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Semmi extra nem volt.
febr. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1/1 nem is fájt, befogadtad egyből?
febr. 24. 06:54
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon jó. Nekem egyáltalán nem fájt. Bár nem is voltam száraz..
febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Lábremegős
febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
20+? Még 16+ossal sem találkoztam élőben. Azért az elég ritkaság.
febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Esküszöm tiltani kéne már ezeket a f*sz kérdéseket a p*csába. Ember, mi a f*szt vagy te ráállva erre minden egyes nap?!
febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6 hát tiltsad.milyen mindennap?

ha unod olvass mást.pszihológusodnál voltál már?Dilibogyót be szedted?vagy elgurult? LOL :)))))))))))

febr. 25. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

7


Te írod ki naponta 3-szor ezeket a szánalmakat, és én menjek pszichológushoz? :D


Neked kéne inkább, mert a kérdéseidből árad a frusztráltság és az elmebaj. Bár szerintem rajtad még a pszichológus sem segít, ilyen súlyos elmebetegeket szerintem már nem kezelnek.

febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8 hát miért olvasod?
febr. 26. 16:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!