Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretik a női testet simogatni csak úgy?

Figyelt kérdés
Szóval nem csak mikor szexet akarnak, akkor fogdossák, hanem pl ülnek valahol egymás mellett és simogatja a nő combjait, vagy úgy alszik el, hogy közbe a nő mellén a keze. Szóval ilyesmi szituációkra gondolok.

febr. 24. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, fordítva nem?
febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 StevenUp ***** válasza:
86%
Mert a női test puha gyengéd és jó érzés hozzáérni
febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem férfi/nő függő, hanem szeretetnyelv függő.

Nekem pl a testi érintés a szeretetnyelvem, és azt érzem hogy a simogatással, csókokkal, puszikkal tudom kifejezni a szeretetemet, vonzalmamat, ezért szeretem ezeket csinálni. Ez egy teljesen belülről jövő dolog, de egyébként fizikailag is kellemes érzés egy sima bőrfelületet simogatni(főleg a combot)

De én voltam már több olyan lánnyal is aki szintén szeretett simogatni engem.

febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ad egy alap izgalmi szintet a puha női bőr tapintása. Még ha nem is lesz teljes szex belőle, akkor is jó ez szexi élmény.
febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Törődésrő, szeretetről még nem hallottál, ugye?
febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan élvezetet okoz hozzáérni a női testhez, egy élmény. Szex nélkül is. Cirógatni, fogdosni egy szép nőnek a combját, fenekét, csípőjét, az egy élmény. Nyilván nem szoktam csak úgy spontán ezt csinálni, max. közös megegyezéssel. Az se baj, ha nincs szex, az élmény így is élmény. Amiért jó érzés megnézni a nőket, azért jó érzés hozzájuk is érni.
febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert a férfiak egy része szereti a nőket (nem csak dugni és/szopatni), és van aki ezt érintéssel is szereti kifejezni


Hetero férfi

febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Meg lehet kérdezni, hogy hány éves vagy?


Mert úgy tűnik nincs szinte semmi tapasztalatod.


Ergo kifejtős választ vársz vagy olyat amiben furán nézünk rád , hogy ennyire hülye nem lehetsz...

febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként a rossz hírekkel ellentétben, nem mindig és nem minden férfi csak a szex miatt teszi, vagy azért mert izgató számára.


Hanem pontosan azért is amit az #5 is írt.... Törődés és szeretet.

(persze nyilván más ha a mellét meg a combját simogatja)

febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt jó érzés, másrészt így is kimutatja az érzelmeit; én nőként is pont ezek miatt szeretem simogatni, ölelgetni és hasonlókat csinálni a párommal. Egyszerűen a törődés és szerelem egyik megnyilvánulása.
febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!