Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazochista lányok, nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazochista lányok, nők, kortól független csak a fájdalomtól mennyi idő alatt juttok el az orgazmusig?

Figyelt kérdés
Maszturbálás közben durván, vagy aktus közben durván gyötörve a melleket, csiklót, nagy ajkakat, vagy análisan?

febr. 25. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Minden intim testfelület érzékeny a gyötrésre, ezáltal gyorsabban jutok el az orgazmusig.
Análi gyötrés, durva játék, durva használat, fájdalmas behatolás még jobban izgat.
Nagy ajkaim, csiklóm, hüvelyem gyötrése még jobban felizgat.
Csak a melleim gyötrése mindkét nyílásom használata, dugása közben izgat.
Szopás közben, torok dugás közben, a melleim gyötrése nagyon izgat.
Gyötrés mint előjáték mindenhol, majd durva behatolások, mindenhol, anál, vagina, száj.
Maszturbálva magamnak élvezem a legjobban, nincs szükségem partnerre.
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem jutok el az orgazmusig. A fájdalom stresszlevezetésre tökéletes, de az orgazmus ettől független.
febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ez mindenkinél más szerepet tölt be. Van akinél szexuális kielégülést okoz, de mint ahogy írod stressz, feszültség oldás, levezetés hatással van.
febr. 25. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Látom te se talalkoztal még mazo lánnyal ez nagyon nem igy működik:D
febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
3: Szerinted hogy műkődik?
febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 érdeklődő35 ***** válasza:
79%

Én olyannal találkoztam, akinek a szexuális ingerlése volt a nagyon kemény fenekelés, és amikor már teljesen felpörgött, akkor ujjal kellett levezetni nála. Nagyon kellemes emlék 🙂

Az idő különböző volt volt amikor 10 15 perc akkor általában 3 sorozat is volt de volt amikor fél óra után kérte az orgazmust

febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 érdeklődő35 ***** válasza:
84%
Illetve volg egy olyan is, aki leginkább az elsőhöz hasonlított, stresszlevezetésre, illetve figyelenre volt szüksége. Vele semmilyen szexuális rész nem volt.
febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos pasival még nem tudtam elmenni, de ez szerintem azért vagy nagyrészt, mert nagyon korán kezdtem a masztit, és túlságosan hozzászoktam, ezért csak úgy tudok szex közben elmenni, ha miközben dug, masszírozom a csiklómat, és ezt minden pózban, különben nem megy.
febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Olyan partnerrel futottam össze akinek a folytogatás/légzéskontroll adta meg azt a pluszt ami a tuti orgazmudhoz kellett neki.

Persze csak ettől nem tudott elmenni, tehát kellett hozzá a szex és az is hogy már ott legyen az orgazmus határában. Ha olyankor fogtam be a száját (folytogatni nem szerettem mert az nyomot hagyott), akkor szinte mindig orgazmusa lett.

febr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!