Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csinos fiatal nők lefeküdnéték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos fiatal nők lefeküdnéték (pénzért) valakivel?

Figyelt kérdés

febr. 25. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Rengetegen megteszik.
febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Sok dologtól függ, kivel, mennyiért stb…


Nem kell álszentnek lenni, minden nőnek megvan az “ára” amennyiért meg lehet fektetni, kinek több kinek kevesebb.

febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha olyan a pasi akivel amúgy is lefekdüdnének, mert bejön nekik akkor nyilván nem utasítják el a pénzt. De ha randa vagy akkor nagyon sok pénz kell hozzá. Vagy nagyon igénytelen csaj. (Igen, attól hogy valaki jól néz ki nem jelenti azt, hogy igényes is)
febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Elméletileg igen, de a gyakorlatban valószínűleg azért nem, mert olyan sok pénzért feküdnék csak le, amennyit már nem hinnék el, hogy meg is kapom, vagy megtarthatom. Nem is gondolom, hogy bárki fizetne annyit.
febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok lány ne haragudj, de biztos, hogy van az a pénz, csak hát mivel az erkölcsöt gyerekkorunk óta belénk próbálják (!) nevelni, ezért sok lány csak azért nem megy bele, mert mit gondolnának róluk, meg szégyellnék is, de közben sokan belemennének, de közben pedig nem. Érti ezt valaki, amit most leírtam? Mert én a vége felé már elvesztettem a fonalat. :DD
febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem csinos fiatal lánnyal feküdnék le.


F.

febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez a sok pais irogat a kérdés alá menjen a jó....... Jaba...
febr. 25. 20:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Pasi
febr. 25. 20:08
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

7


Csakhogy hiába kérdezel lányokat, mert ők biztos nem vallanák be, még egy anonim oldalon sem!

febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

Mondja ezt aki ilyen beteget kérdez😂😂😂😂

Ember! Neked se pénzed, se semmid nincsen! Csak egy szerencsétlen megkeseredett életű próbálkozik így😂😂😂😂😂

febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!