Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt mostanában többes szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mostanában többes szex élményetek, ha igen milyen felállásban és milyen volt maga az élmény?

Figyelt kérdés

febr. 26. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos még nem, de a Párommal nyitottak vagyunk hetero párcserés szexre. 37/F
febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem volt még, de bevallom mozgatja a fantáziámat. Két férfi, egy nő felállás. Kíváncsian követem a válaszokat. 35/N
febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Beteg
febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
2: Vadidegen férfi szóba jöhet? Ha igen, én jelentkezem az első férfi szerepére. Priviben megbeszélhetjük a többit ha érdekel. 31/F
febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zsoller92 válasza:
93%
Igen volt pár hete , 2 pasi 1 nő felállásban! Én voltam aki a párhoz csatlakozott és azt veszem észre mert többször volt így hogy a másik pasi zavarban volt és nem állt fel neki úgyhogy nem kellett elrendezni a nőt rendesen ! 32/F
febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Sajna kimaradt nekem és a párom N is visszalépet.
febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan buliban jött össze, ahova el sem akartam menni. Szerencsés vagyok, két intelligens pasi talált meg. Most már tudom, kar lett volna kihagyni.
febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron egy baráti párral mentünk volna nyaralni, de a pár csajának szabadságát az indulás előtti nap visszavonták. Azt mondta, hogy menjünk el nyugodtan hárman. Azt is mondta, hogy gondoskodjak helyette is a párjáról, mint ahogy ő is tenné...

Így voltam két pasival 10 napig édes-hármasban.

Fantasztikus volt: két férjem volt, hol együtt, hol külön-külön kényeztettek.

Életem legjobb (és legfárasztóbb) nyaralása volt!

febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi keresünk fiút kelet Magyarországrol. De csak olyat aki jön megdugja és megy
febr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!