Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok. Nagy pénisz, vagy jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nagy pénisz, vagy jó autó?

Figyelt kérdés

febr. 27. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
BMW -m van. Igaz 24 éves😁 a farkam 17 cm. Eddig mindenhova elég volt mindkettő
febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyik sem érdekel.
febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%

Birom hogy a férfiak elmennek ismerkedni cicababákkal, akiknek alacsonyabb iq szintjük van, mint a széknek amin ülök. De a férfiakat ez nem zavarja, mert a cica baba jól néz ki ugye. Aztán ha kiderül, hogy a cicababa csak pénzt akar, akkor még a férfi van felháborodva. És jönnek ezek a tévképzetek, hogy de minden nőnek csak a pénz és a nagy farok kell.

Nem, a normálisnak nem, csak azokat lehet nem a plázában találod műmellel és műszájjal.


Na tessék, ha már általánosítás, akkor én is megtehetem.

febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

A barátomnak 1.0 régi Swiftje van,

de viszont a farka 20cm.

Szívesen ülök bele mindkettőbe...! ;)

Amúgy nem ezek alapján választottam, hanem mert szerelmes vagyok belé.

febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló kérdés. A péniszméretnél vannak fontosabb tulajdonságok, viszont az autók azok végképp hidegen hagynak, szóval akkor már inkább az előbbi. Ráadásul egy autót bármikor le tudsz cserélni másikra, míg a pénisznél ugyanez nem fog menni, szóval már csak ezért is inkább az utóbbi legyen rendben.
febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%
Mindkettőre igaz, hogy nem a méret, vagy a kategória számít. Ha érdekled a nőt, beleül, ha nem, nem. :)
febr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14

Csak a suzukiból nem biztos hogy élve kiszállsz

márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!