Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Albán koszovói férfiak milyene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán koszovói férfiak milyenek? Tapasztalat? Mindent meghallgatok,milyenek az ágyban? Milyenek a nőkkel? Ha szerelembe esnek milyenek? Fontos!!! Egy magyarul beszélő pékről lenne szó!

Figyelt kérdés
Albán koszovói
márc. 2. 18:06
 1/7 StevenUp ***** válasza:
74%
Ennyire leadják manapság a nő, hogy a pék f*sza is kell csak külföldi legyen? 😃😃😃
márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha szereted az alázást, verést, semmibevételét a nőiességednek, és a veszélyt, és nem tervezel hosszú életet, akkor hajrá!
márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A baráti körömben volt egy csaj, akinek a nővérének koszovói férje volt. Sajnos szült is neki...A gyereket elvették tőle, és a láncon tartott kutyát is többe nézték, mint a nőt. Fegyverük is van, úgyhogy csak óvatosan.
márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
#2 pontosan!
márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
24 éves Albán származású férfi vagyok. Én itt nevelkedtem. A családom a szokásokat nem tartja, szóval körülbelül úgy szociálizálódtam, mint egy "átlag magyar"... Az említett "pék" már itt született vagy már felnőttként költözött ide? Vallási különbségek lehetnek, mondjuk ehhez érdemben nem tudok semmit hozzáfűzni, mert én keresztény vagyok...
márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt màr kérdezted vàlj el.
márc. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5, nagyon szimpatikus a józan válaszod.. Attól függ sok dolog, mennyire tartja a hagyományokat, ahogy tapasztaltam, akár albán, akár koszovói, a családi kapcsolatok nagyon fontosak, ami még rendben is lenne, csak kérdés, mennyire befolyásolják a ti kapcsolatotokat. Ausztriában ismertem egy koszovói srácot, ő is ott született, volt egy magyar barátnője, párszor dumáltam velük külön-külön is, kicsit kérdezősködtem a csajnál, és mondta, hogy teljesen normális a kapcsolatuk. Azért elsőre jó az óvatosság, de már bárkinél, jártam én úgy magyar és nem képzetlen nővel, hogy váratlanul amikor nála voltunk cska úgy felemelte a konyhakést, hogy mit szólnék, ha most megfenyegetne...
márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!