Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hogy mennék, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy mennék, vagy hívnék lakásos prostit. Illik mondani neki előre a telefonban, hogy alacsonyabb vagyok nála?

Figyelt kérdés
Gondolom, ezt így a kontextustól teljesen eltérően benyögni, egy kicsi fura.

márc. 2. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Minek? Őt a pénzed érdekli,te meg dugni akarsz,ez kizárólag ennyi.
márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben ha félsz az esetleges megjegyzésétöl. Elöre be akarod biztositani, kerülje a témát!
márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat… Amúgy azt nem írtam, hogy 7-8 centiről van szó minimum. Ha esetleg kicsit alacsonyabbnak füllentj magát, mint néhány magas lány, akkor mégtöbbről.
márc. 2. 23:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lényeget kell mondanod neki , a többit úgy is meglátja ha találkozol vele .
márc. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Mondd el , meg azt is hogy barna cipőd van és az jó lesz-e.
márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Alacsony vagyok, és sosem mondtam előre, és sosem került szóba.

Amúgy egy csomó lány alacsonyabb, mint amit kiír.

márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kb 170 vagyok, nem mérem.. Prostit nem igazán érdekelt, illetve volt, hogy direkt én kerestem sokkal magasabb csajt, még tetszett is neki a dolog. Am mindegy milyen csaj, az számít, hogy normális légy vele.
márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem származik abból baj ha mondod előre, 8 centi azért az elég látványos, plusz ha magassarkúban fogad, úgy már egy fejjel magasabb lenne nálad.

Illetve ha szólsz neki, akkor Ő is tudja, hogy mire számítson és nem fog semmi olyat reagálni meglepetésében ami sértő lehet neki…

Persze ha nem vagy rá érzékeny, akkor nem kell szólni, akkor mindegy.


Én évente 1-2 alkalommal járok prostihoz, vagy néha ki is marad 1-1 egész év, szóval nem járok sűrűn… Viszont nagyon kicsi a péniszem, nem mikropénisz, de már azt a kategóriát súrolja…


Hiába gondolnád, hogy ezeket a lányokat nem érdekli, nem egyszer fordult elő hogy a prosti is kinevetett miatta, amikor meglátta… Viszont ha szólok előre, akkor nincs ilyen.

márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!