Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mi tart vissza hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi tart vissza hogy kiéljétek a szexuális vágyaitokat?

Figyelt kérdés

Pl nem meg szokott vagy nagyon perverz, esetleg semmi extra de van valami pszichés oka, túl bátortalanok vagytok, nincs rendben az énképetek.. Esetleg féltek hogy kiderűl rólatok és megítéltettek....

Ha valami kimaradt, ird le neked mi az ami gátol..



márc. 3. 07:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nincs pasim
márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Sok esetben az önbizalomhiány, illetve tartok a beteg perverz barmoktól, akik esetleg később zaklatnának. Illetve, hogy elkapok valamit. De leginkább csak beszari vagyok. :) 28N
márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Elképzelve jó de megélni nem lenne szerencsés
márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Tartva a következményektől.

(több pasi, bukkake)

márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Gangbanget egyszer kipróbálnám.

A gond, hogy nehéz összehozni, nemi betegségek +a férjem sem hiszen, hogy díjazná. 26N

márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Nincs párom, márpedig nálam kapcsolaton kívül nincs szex.
márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
#5 Azert van az ovszer
márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Egy bukake partyban benne lennék, de miután az egyik orvostanhallgató barátnőm kiokostott, hogy az ondótól miket lehet elkapni, nem ugranék bele azonnal fejest...
márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A neveltetésem és a téves én-képem tett majdnem aszexuálissá.

Aztán az egyetemen a szobatársam - aki vagy tanult vagy szexelt - felnyitotta a szemem.

Szerencsémre a férjem igazi kéjenc felfedező, szerinte mindent ki kell próbálnunk, legfeljebb ha nem tetszik, többé nem csináljuk.

Így aztán lett önbizalmam, megszerettem a testemet, és együtt mindent kipróbáltunk amit csak elképzeltünk.

És én az ő segítségével, ő az én segítségemmel majdnem minden szexuális vágyunkat, kívánságunkat kipróbáltuk, megvalósítottuk. Amit még nem, az csak az időhiánnyal magyarázható, sor kerül azokra is.

márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten ismerkedne valaki?
márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!