Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy pár hét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pár hét alatt visszaesett a szexuális étvágyam?

Figyelt kérdés

41 éves férfi vagyok. Az elmúlt egy évben életmódválátáson estem át: leadtam közel 20kilót, hetente 3-4-szer járok edzeni, mozogni, odafigyelek a pihenésre, nem dohányzom, a kávét csökkentettem és odafigyelek az étkezésre is.

Az elején megugrott a szexuális étvágyam, szinte folyamatosan bírtam volna szexelni, de az utóbbi pár hétben ez jelentősen lecsökkent -olyan szinten, hogy van, hogy fél óra alatt sem tudja az asszony életre kelteni a szerszámot, pedig van pár trükk a tarsolyunkban.

Visszaállhat ez még? Vagy fogadjam el, hogy "ennyi volt"?



márc. 3. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A diétának lehet ilyen következménye is. Ha majd újra normálisan étkezel, eleget pihensz, valószínűleg visszanyered régi önmagad. Ha nem, akkor urológus.
márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Stressz? Hogyan edzel? Mennyi ideig edzel és mennyit pihensz?


Maca gyökér

márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó kor.
márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Orvos! Tesztoszteront nézess laborban első körben, de kezdjetek el az orvossal kutakodni szív-érrendszeri probléma után is.

Pszichéd nem változott? Nem vagy letargikus, szomorúbb, kedvtelenebb? Ugyanúgy örömet okoznak azok a tevékenységek is amelyek korábban?

márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 írj PM, ide nem biztos, hogy visszanézek
márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1. Nem szeretnék visszatérni a régi életmódhoz, mert egészségesebbnek érzem magam. Csak ez az egy tünet van, ami zavar.

2. Alapjában véve az életem nyugodt, stabil mind anyagilag, mind érzelmieg. De úgy érzem megrekedtem egy kicsit ezen a szinten és ezen szoktam gondolkodni, hogy min tudok változtatni. De alapjában véve keresni szoktam a kihívásokat, szeretem elhagyni a komfortzónám.

3. Köszi. Lehet, hogy valóban csak ez a baj. De hátha nem. :)

4. PM ment!

márc. 3. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pihenj többet, valószínűleg kimerítetted a szervezeted.

És nem, ehhez egyáltalán nem kell visszatérned a régi életmódhoz.

márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!