Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tapasztalataitok szerint tényleg 13 cm az átlag péniszméret?

Figyelt kérdés
márc. 3. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ hol kérdezed. Itt pl 18fölött
márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A valóságban :)
márc. 3. 13:16
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
5pasival voltam egynek volt csak akinek annyi volt. Még egy akinek 15. A többi mind hatalmas volt. Ha valakivel ismerkedtem és küldött dickpicet (teljes felsőtesttel, tehát tuti, hogy ő volt a képen) azoknak is szintén nagy volt. Emiatt nem is értem ezt az átlagot egy ideje. Mostani barátomnak is nagy van. Valahogy engem ez az átlag kategória vagy nagyon elkerült mindig vagy itthon mégse ez nevezhető átlagnak.
márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
3-as, szép csaj vagy?
márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szép.
márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem szoktam mérőszalaggal mérni, de szerintem nagyjából igaz lehet.
márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Szexpartnerem 30 férfivel volt eddig és azt mondta egy volt kb 12, legtöbb 14 és pár nagyobb. Az én 19emre 18at tippelt szóval kb jó a szemmértéke
márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
15-17 körüli az átlag Magyarországon. Európai mércével sem szégyenkezhetnek a magyar fiúk. Sokat éltem küldölfön és voltak külföldi pasijaim, a világ sok tájáról.... a nagy átlagot inkább olyan 12-14 közé tenném. Már csak azért is mert az ázsiai pasiknak tényleg nevetségesen kicsi és az emberiség felét ők adják. Ott kb. a hüvelyjujj méret sem ritka. 28N
márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
12-től átlagos méret de abból is a kisebb
márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Egészséges felnőtt férfiaknál az európai átlag 16-18cm. Be ne vegyétek azt a f@szságot hogy 13cm full átlagos. Azért nem a véletlen műve az hogy a nők többségében nagy farokkal találják magukat szembe.
márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!