Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok jártatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok jártatok már úgy, hogy orálhoz készülődve hátrahúztátok a pasi fitymáját és abban a pillantban iszonytató elviselhetetlen bűz csapta meg az orrotokat?

Figyelt kérdés
márc. 3. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy régi haverom aki még egész fiatal korában beújitott egy új barátnővel. Hónapokig nem akarta neki bekapni majd végül rávette egy szopásra. Mikor a lány bekapta olyat szólt, hogy "jéé ez nem is büdös". Az előző pasijai valami ápolatlan, mosdatlan parasztok voltak.
márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen akivel ismerkedtem. Elsőre ezért csak kivertem neki, másodszorra konkrétan húgy szaga volt, akkor már megmondtam neki. Megsértődött, de legalább soha többet nem keresett. Így visszagondolva az egész ember kész igénytelenség volt
márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsére.
márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátom nèha kihagyott 1-2 nap fürdèst sajnos, olyankor büdi volt, vagy egyből gumi rá, vagy semmi akció.

De annyira igènyes volt, hogy csak akkor jött szájba, ha nagyon frissen mosott volt neki. Akkor semmi gond nem volt vele.

márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!