Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha feláll, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha feláll, van valami módszer, amivel rá lehet segíteni fizikailag, hogy gyorsan lelankadjon?

Figyelt kérdés
Például a párotokkal néztek egy filmet, amiben szexjelenet van és felizgultok rá, de nem akartok szexelni. Ilyenkor például megszorítjátok, arrébb rakjátok? Nem tudom, tippelgetek :D

márc. 4. 05:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező neked sose áll fel hogy csak tippelgetsz? 🤣
márc. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinnem hogy letezne ilyen "titkos" fogas 🤣
márc. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem piszkálom, mert akkor biztosan állva marad. Inkább elterelem a gondolatomat. Pl összeszorzok fejben két db kétjegyű számot.
márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem legalábbis az a tapasztalatom, ha látja a Párom hogy feláll akkor már simogatni kezdi. Ekkor még keményebb lesz. Benedvesedik... Én már ekkor nyalom is neki és pár órát természetesen nyomjuk. Had álljon csak, nem kell azt visszafogni. Egyszer élünk.
márc. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő az egyenletben :D csak láttam egy filmes jelenetnél, hogy a párom kevésbé feltűnően próbálta igazgatni meg rámarkolt párat és nem tudtam eldönteni, hogy mi lehet az oka :D
márc. 4. 14:43
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem szoktam piszkálni, elkezdek másra gondolni, hátha lelankad. Max megigazítom, hogy az alsógatyám ne nyomja annyira.
márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez inkább fordítva szokott probléma lenni.
márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 gabor49 ***** válasza:
40%
nincs
márc. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én valahol azt hallottam/olvastam, hogy a felizgató dolgokkal ellentétes dolgokra kell gondolni olyanko rés akkor hamar lelankad. Nekem eddig bevállt, ha rosszkor kezdett el felállni...
márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
80%

" felizgultok rá, de nem akartok szexelni"

Nane!

márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!