Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ti hogy éltétek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti hogy éltétek meg a gang banget? utána milyen érzés volt, vagy volt hogy már túl sok volt, és szünetet kértetek? vagy simán mehetek 3 kört is a pasik, benned olyan könnyű volt? szünet nélkül, meddig mehetet a buli?

Figyelt kérdés
egy kis pihenő után, mehetet tovább, vagy egész napra kidöltél? a nőknél hol a határ, mert pasiként az első után is kell egy kis pihi, de a csajoknál ez más. hány pasi volt, hogy jött össze, gyakran csinálnátok annyira megtetszett?
márc. 4. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
😮😮😮
márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy gang banget nagyon körülményes összehozni. Évek óta próbálok egyet megszervezni. A legtöbb pasinak csak a szája nagy...
márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha a gangbang az amikor a sok pasi mind egy csajra van, olyanom még nem volt. De sima gruppen van gyakran, ott is több a pasi de egy lányra max két farok jut egyszerre. Ezt kifejezetten szeretem, egy két napos buliban minden pasi többször is megdug. 👍
márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Bizony a legtöbb pasi hangember, vagy kifogásokat gyárt. Ha ezt nem lehet, azzal, anélkül,stb. Én szerveztem már nem egyet. Az 5 főstől, a legtöbb a 10 fő de valóban alapos szervezést igényel, főleg ha az egészségügyi részét (szűrő papir, std ről), hely, stb. Pasi vagyok nem kérek privátot!
márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha gangbangre vágysz... - becélzol egy swingerklubot és ott vannak 100% kamumentesen a pasik, adott a hely, az idő mindenféle szervezkedés nélkül.

Egyébként változó melyik hölgy mennyire "bírja", van aki egy óra múlva tart kis pihenőt, meg van aki 9-kor felmegy valamelyik szobába és kis "technikai szünet" (mellékhelység, pár korty víz, v. 1-1 cigi) szinte le sem jön a hajnal 3-4 órás zárásig.

S jól látjátok fent, a nethuszár pasik 99%-ának csak a szája nagy, de amikor odakerül a sor már kevésbé teljesítőképes.

márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ide vágó történet a nethuszárokról... az egyik ismerős pár mesélte, hogy netről akartak gangbanget összehozni. Több száz jelentkezőből fennmaradt a rostán 39 pasi. Közölték velük (előre) a helyet, az időt, a 39 "tutira ott leszek / rendszeresen csináljuk a haverokkal" pasiból tudjátok mennyi ment el? Egy 😂
márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
mintha ez természetes dolog lenne úgy tetted fel a kérdést, válasz arra hogy: "simán mehetnek-e rajtad a pasik", azt neked kell tudnod mennyit bírsz (sajnálom ilyen félreértések lehetnek azzal aki nem tud normálisan írni)
márc. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 milyen piti dolog már ez, ez az egyetlen örömöd igaz? elírtam túl messze ülök a géptől, és nem látom. de mivel más örömöd sincs, örülök hogy segíthetem
márc. 6. 02:04
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Szívesen 😊
márc. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!