Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az új párom még nem szólt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az új párom még nem szólt hogy baj lenne hogy 5 perc alatt elmegyek, akkor ugye nem zavarja?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt egy nővel, sajnos 5 perce alatt elmegyek, de utána segítek rajta kézzel szájjal. Eddig azt mondta jó a szex.
márc. 5. 08:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%

#20

Olyan ritka, hogy ... 1 millióból 1 talán.

márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
21. Ennél azért jóval gyakoribb...
márc. 5. 09:48
 23/40 anonim ***** válasza:
64%
Van, akinek 2 perc is elég és nő :D Ez nem ritka annyira.
márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
38%

#22

Dugtam pár nőt, meg a haveri társaság is, senki se találkozott ilyennel ...

márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

24. Jóval gyakoribb nézz utána

[link]

márc. 5. 09:53
 26/40 anonim ***** válasza:
79%
Exem (csaj) is elélvezett 2 perc alatt, én meg még szinte bele se kezdtem. Ráadásul utána rögtön érzékeny lett a puncija, úgyhogy utána jó sokáig szopattam…
márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
57%
Ez a cikk arról szól hogy a nők is a PASIK (!!!!) gyorsasága miatt szenvednek te szerencsétlen.... 😂😂
márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
27. Bocsi..... [link]
márc. 5. 10:03
 29/40 anonim ***** válasza:
68%

19# de létezik... sőt két ilyen nővel is volt dolgom.

Az egyik kb 4-5 perc alatt elélvezett, egyszer és nagyon intenzíven.

A másik pedig kb 5 perc alatt először, utána 3-4 percenként újra és újra. A rekord 7 orgazmus volt zsinórban 🤔🤔

márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő pasival és megfelelő előjátékkal 12-15 orgazmusom van és csak azért nem több, mert már az uccsó 2-3-at is nehéz elkülöníteni, szinte egybefolynak. Utána pedig kevésbé intenzív de kb folyamatos élvezés is tud lenni. Jah, az első orgazmus akár 5-6 perc után is szokott jönni, ez inkább előny mint hátrány, mert tudom, hogy utána jön még! 😁
márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!